Paryż

Okładka książki Paryż Anna Dziewit-Meller, Katarzyna Firlej-Adamczak, Maciej Pinkwart
Okładka książki Paryż
Anna Dziewit-MellerKatarzyna Firlej-Adamczak Wydawnictwo: Pascal Seria: Pascal Lajt turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Pascal Lajt
Pascal
2012-01-01
2012-01-01
9788376420110
przewodniki

Okładka książki Podróże marzeń. Cuda świata Iwona Janiak, Ewa Kropiwnicka, Andrzej Kropiwnicki
Podróże marzeń... Iwona Janiak, Ewa K...
Okładka książki Tokio dla otaku Cesar Asencio Monroig, Laura Villanueva Pueyo
Tokio dla otaku Cesar Asencio Monro...
Okładka książki Szlaki turystyczne Izabela Szewczyk, Robert Szewczyk
Szlaki turysty... Izabela Szewczyk, R...

Najlepiej służyła mi do orientacji po Paryżu. Z opinii o restauracjach czy pubach nie korzystałam. Plus to zawsze można włożyć książkę do plecaka:-)

Cudowny przewodnik! Zawiera idealnie wyważone opisy oraz piękne fotografie. Nie brak też adresów do opisanych miejsc, dzięki czemu wraz z rodziną dotarłam do najlepszej lodziarni w Paryżu (gorąco polecam!) Przeczytałam cały i żałuje, że nie mogłam podczas zwiedzania odwiedzić wszystkich zabytków w nim opisanych :)

• Podróże
  • Rok 2013