Biblia sprzedaży

Helion
2013-04-08
2013-04-08
skuteczna sprzedaż biznes

Biblia Sprzedaży Arkadiusz Bednarski. To książka klasy Business. Książka, która mnie zaskoczyła. Czyta się ją lekko i ma bardzo dużo przykładów. Teoria, teorią, ale najważniejsze to umieć wykorzystać ją w praktyce. Dlatego książka idealna dla osób, które jeszcze nie mają pomysłu na wzmocnienie siebie w sprzedaży. Nie zabraknie tutaj psychologii sprzedaży, technik i tego w jakim kierunku zmierza sprzedaż. Książka nie należy do najświeższych, ale autor doskonale przewiduje co będzie się działo ze sprzedażą w przyszłości, w jakim kierunku ona pójdzie. Wiecie co? Ma facet nosa. Jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi sprzedaży jest e-commerce. Wiem coś o tym ;) książka idealna dla „świeżaków”, ale również dla tych, którzy od kilku lub kilkunastu lat zajmują się biznesem, ale chcą poszerzyć swoje horyzonty. U mnie leżała ta pozycja na półce długo, ale w końcu przyszła i na nią kolej. Nie żałuję, więc jeśli choć trochę interesuje Cię ta tematyka to sięgnij po nią. Jest to naprawdę „biblia”, bo cała przygoda zaczyna się od podstaw...

Świetna pozycja dla osób zaczynających pracę jako sprzedawca, przedstawiciel ubezpieczeniowy. Bardzo trafnie ukazuje jak małą świadomość mamy jako klienci mówiąc o sprzedawcach czy sprzedaży w ogóle. Polecam jako lekturę obowiązkową każdego handlowca.

Świetna. Polecam :)

Świetna. Polecam :)

Doskonałe kompendium, od podstaw po przyszłe trendy. Nieco tendencyjna gloryfikacja sprzedaży bezpośredniej.

Coż. Daję taką samą ocenę jak w przypadku wydania pierwszego. Zdania nie zmieniam ;)

• Sprzedaż
  • Psychologia, finanse i rozwój osobisty
  • Politechnika
  • Ebookpoint.pl

Dodaj cytat z książki Biblia sprzedaży