Biblia e-biznesu

biznes, finanse
2013-09-19
e-commerce biznes marketing e-biznes

Książka przedstawia różne aspekty e-biznesu z perspektywy doświadczonych osób, którym udało się odnieść sukces. Z racji szerokiej tematyki, każdy przyszły (i obecny) przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie.
Subiektywnie patrząc, niektóre rozdziały były napisane zbyt ogólnie, niektóre były dla mnie nieprzydatne, ale część na pewno pomogła poszerzyć i usystematyzować wiedzę z...

Jak to już na "Biblię" przystało, pozycja obowiązkowa dla adeptów danej dziedziny. W tym wypadku mowa tu e-przedsiębiorcach. Szeroka tematyka (finansowanie początkowe, prawo, wybór rodzaju platformy sprzedażowej, pozycjonowanie, import i wiele innych), wśród których myślę, że odnajdą się również i średnio zaawansowani - sprzyja pogłębianiu wiedzy. Choć obecna...

Gorąco polecam, każdemu młodemu e-przedsiębiorcy jak i również tym bardziej zaawansowanym, którzy pragnęliby przeanalizować swoje błędy podczas rozpoczynania pracy z e-biznesem oraz możliwie usprawnić aktualną pracę.

Mi osobiście książka się bardzo podobała i nie żałuje wydanych pieniążków.

• Biznes
  • Chcę w prezencie
  • Ebooki
  • E-biznes
  • Popularnonaukowe
  • Rozwój osobisty
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Biblia e-biznesu