Łatwopalni

Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Filia Cykl: Łatwopalni (tom 1) Seria: Seria z Tulipanem literatura piękna
Filia
Agnieszka Lingas-Łoniewska mężczyzna ucieczka
Łatwopalni (tom 1)
literatura piękna
Seria z Tulipanem
Agnieszka Lingas-Łoniewska mężczyzna ucieczka

Oficjalne recenzje i

Uczucie, co przyszło nie w porę

Link do recenzji

Na półkach: , , , ,

Książka którą czyta się bardzo szybko.
Przeczytałam naprawdę dużo książek o twardych facetach z ciężką przeszłością, zaplątanych w nielegalne interesy jeżdżących na motorach, ,,,
No cóż. Tutaj tak nie jest.
Znaczy jest wszystko. Ale główny bohater jest inny przez co całkiem inaczej czyta się tą książkę, Tutaj główny bohater to lekarz a zarazem malarz, więc trzeba spojrzeć...

Nawet nie mogę dać 7 za faceta, mimo iż ciemne długie włosy i zielone oczy ma. Po okładce spodziewałam się czegoś innego. Innych bohaterów, chociaż takiego trochę bad boya. A on jakiś taki za dobry i za słodki.
Trochę naiwny styl i lekko pretensjonalna historia, za dużo w narracji uczuć i odczuć. Momentami miałam wrażenie, że na siłę autorka stawia bohaterów w trudnych...

Nic specjalnego, książka bardzo przewidywalna. Bohaterzy okropnie mnie irytowali. Jedyny plus tej książki był taki, że szybko się ją czytało.

Przeszłość nieubłaganie wpływa na naszą teraźniejszość i przyszłość. Nasze decyzje czy niespodzianki od losu sprawiają, że albo jesteśmy szczęśliwi albo wciąż czegoś żałujemy, mamy do siebie pretensje, cierpimy. Doskonale opisała to Agnieszka Lingas-Łoniewska w trylogii 'Łatwopalni', której dwa wznowione tomy miałam okazję czytać.

Jarek Minc ma trzydzieści dziewięć lat i...

Twórczość Agnieszki Lingas-Łoniewskiej jest mi już znana i z przyjemnością sięgam po jej kolejne powieści. Moim nieśmiałym marzeniem jest nadrobienie wszystkich, ale czy i kiedy się to wydarzy – nie mam pojęcia. W ostatnich dniach udało mi się sięgnąć nareszcie po pierwszy tom z serii Łatwopalni, a o tym, czy mi się ta historia podobała, opowiem za chwilę.

On jest...

Standardowy romans, książkę czytało się szybko i można było się przy niej zrelaksować Najbardziej podobało mi się nawiązanie autorki do tekstu Jacka Cygana Łatwopalni "A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć"

Nie wiem czemu tak długo omijałam tę pozycję. Pełna zagmatwanych życiowych problemów i nadziei, że każdy moze liczyć na drugą szansę, jeśli tylko sobie na to pozwoli. Szybko biorę się za następne części ☺️

" Ludzie są tacy łatwopalni. Płoną i gasną, zanim słońce zdąży się schować za chmurami. Po co to wszystko? Jesteśmy tylko maleńkim płomykiem. Czy nie lepiej płonąć  jasnym blaskiem i pod koniec dnia zniknąć z godnością  i z poczuciem dobrze wykonanego zadania?".

Autorka nie bez powodu nazywana jest dilerką emocji. Jej książki rozwalają emocjonalnie, kryją w sobie zarówno...

Po serii książek mafijnych sięgnęłam po tą pozycję. Nie zawiodłam się i dobrze spędziłam czas. Smutne jak bardzo łatwo zatracić się w zdobywaniu kariery by wszystko stracić. Jak trudno później odzyskać siebie samego. Jak trudno uwierzyć w miłość. Polecam

"Łatwopalni" to historia o bolesnej przeszłości, gojeniu ran i wybaczaniu sobie. Ale też opowieść o miłości pełnej niedopowiedzeń, łez i straconych szans, przy której nie raz się wzruszycie. U Pani Agnieszki, bohaterowie zakochują się szybko i bez pamięci, więc jeśli nie wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia, raczej nie odnajdziecie się w jej historiach. Ja tam jednak...

2 186
    1 047