Wizerunek złocistej przyjaźnią zdrady

Okładka książki Wizerunek złocistej przyjaźnią zdrady
Adam Korczyński Wydawnictwo: Instytut Badań Literackich PAN, Stowarzyszenie "Pro Cultura Litteraria" Seria: Biblioteka Pisarzy Staropolskich klasyka
klasyka
Biblioteka Pisarzy Staropolskich
Instytut Badań Literackich PAN, Stowarzyszenie "Pro Cultura Litteraria"
2000-01-01
2000-01-01

Okładka książki I w odmianach czasu smak jest. Antologia polskiej poezji barokowej Krzysztof Arciszewski, Józef Baka, Jakub Boczyłowic, Klemens Bolesławiusz, Daniel Bratkowski, Henryk Chełchowski, Wojciech Stanisław Chróściński, Sebastian Grabowiecki, Stanisław Grochowski, Albert Ines, Stanisław Serafin Jagodyński, Jan z Kijan, Adam Jarzębski, Karol Mikołaj Juniewicz, Jan Jurkowski, Olbrycht Karmanowski, Piotr Kochanowski, Wespazjan Kochowski, Adam Korczyński, Stanisław Herakliusz Lubomirski, Kasper Miaskowski, Hieronim Morsztyn, Jan Andrzej Morsztyn, Stanisław Morsztyn, Zbigniew Morsztyn, Daniel Naborowski, Krzysztof Niemirycz, Krzysztof Opaliński, Łukasz Opaliński, Walerian Otwinowski, Wacław Potocki, Hiacynt Przetocki, Samuel Przypkowski, Walenty Roździeński, Dominik Rudnicki, Maciej Kazimierz Sarbiewski, Anna Stanisławska, Szymon Starowolski, Stanisław Samuel Szemiot, Jerzy Szlichtyng, Mikołaj Sęp Szarzyński, Jakub Teodor Trembecki, Kasper Twardowski, Samuel Twardowski, Adam Władysławiusz, Andrzej Zbylitowski, Piotr Zbylitowski, Józef Bartłomiej Zimorowic, Szymon Zimorowic, Jan Żabczyc
Ocena 6,3
I w odmianach ... Krzysztof Arciszews...