Palo Alto. Stories

opowiadanie amerykańskie
literatura piękna
angielski
opowiadanie amerykańskie

Moim zdaniem książka jest niesamowita. podczas jej czytania cały czas odczuwałam niepokój, niektóre opowiadania są naprawdę wstrząsające.

To zwyczajnie bardzo dobry zbiór opowiadań. Perspektywa pierwszoosobowa, bardzo dużo szczegółów, opisów, często pozornie bezcelowych, a jednak nadających całości sens. Czytając nieraz miałam w myśli "I've been there". Historie często znajome, czasem absurdalne ale zawsze na bardzo dobrym poziomie.
Zabrałam się za "Palo Alto Stories" z ciekawości, co ten James Franco...

• English
  • Chcę w prezencie