Palo Alto. Stories

Data 1. wydania:
2011-07-07
angielski
opowiadanie amerykańskie

Moim zdaniem książka jest niesamowita. podczas jej czytania cały czas odczuwałam niepokój, niektóre opowiadania są naprawdę wstrząsające.

To zwyczajnie bardzo dobry zbiór opowiadań. Perspektywa pierwszoosobowa, bardzo dużo szczegółów, opisów, często pozornie bezcelowych, a jednak nadających całości sens. Czytając nieraz miałam w myśli "I've been there". Historie często znajome, czasem absurdalne ale zawsze na bardzo dobrym poziomie.
Zabrałam się za "Palo Alto Stories" z ciekawości, co ten James Franco zmalował. W połowie zupełnie zapominałam, że autorem jest Franco. Zwyczajnie wsiąkałam w opowiadania, jedno po drugim.
Debiut, w moim mniemaniu, bardzo udany. Czekam na kolejne dzieło JF.

Zabrałam się za "Palo Alto Stories" z ciekawości, co ten James Franco...

Dodaj cytat z książki Palo Alto. Stories