Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.99 zł do 42.80 zł

literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Oficjalne recenzje i

Wielka miłość, czy fatalne zauroczenie?

Link do recenzji

Poddałam się w połowie książki. Stwierdziłam, że najzwyczajniej szkoda mojego czasu, kiedy mogłabym czytać coś naprawdę wciagajacego i z sensem.

Na półkach: , , , ,

Ewa główna bohaterka matka dzieci miała dom z rodziną,męża z perspektywy życiowej stabilizacji.
Niespodziewane spotkanie z nim sprawiło,że wszystko co miało miejsce w życiu to zaczęło wirować niczym te jesienne liście poderwane gwałtownym podmuchem wiatru.
Poznała z Czeczenii Czeczeńca,w którym się zakochała straciła głowę.
Historia życiowa,mądra,a sama książka...

Takie sobie... chyba spodziewałam się czegoś lepszego niz zwykłe romansidło... Pojawiły się elementy ,,rozdarcia", ale całość mało przekonująca, niedopracowana.

Te książkę polecił mi kiedyś jeden z pacjentów a dostałam ją w prezencie od Rodziców
Chuliganka to mama, żona i....

kochanka a wszystko przez ten remont w domu i przystojnego budowlańca - Czeczena który głównej bohaterce nadał własnie taki przydomek.
Nie wiem dlaczego Ewa główna bohaterka zdecydowała się na romans przecież miała wszystko dzieci męża prace,...

Bardzo przyjemna, wciągająca lektura. "Chuliganka" budzi sympatię, to kobieta, która może nie do końca wie, czego chce, ale nie zawaha się o to walczyć :)

Bardzo wciągająca powieść. Czyta się zdecydowanie jednym tchem. Zakończenie jest zaskakujące. POLECAM!

"Chuliganka" przesycona jest emocjami, czasami tak skrajnymi, lecz paradoksalnie bliskimi, jak tylko potrafią być miłość i nienawiść. Pełno w niej szczerego uśmiechu i marzeń, jak i łez goryczy. Bo "Chuliganka" jest taka... życiowa. Tak, myślę, że to dobre słowo. Jest to historia, która mogłaby się wydarzyć. Historia uczucia wyzwolonej matki Polki i czeczeńskiego uchodźcy,...

Zachwycona nie jestem.Opowieść o 30-latce,która zachowuje się jak co najwyżej średnio rozgarnięta piętnastka.Głównej bohaterki niestety nawet w imię babskiej solidarności nie polubiłam.Dla mnie Ewa jest zwykłą idiotką,która irytowała mnie przez cały czas.

Umęczyłam się,ale stwierdziłam,że przeczytam do końca.Ale wy możecie sobie odpuścić.

O matko..., toż to szkoda drzew na takie książki.
Trzeba być mistrzem (tylko nie wiem czego), aby na prawie 300 stronach pisać coś w stylu: o jaki on piękny, jaki zbudowany, jak ja go kocham, jak ja cierpię - czyli pojękiwania trzydziestoparoletniej kobiety zachowującej się jak nastolatka.
I jeszcze te historie o Czeczeni - to raczej zbyt dramatyczny temat by go poruszać w...

Porażka jakich mało...

• 2013