Mario Vargas Llosa. Literatura, polityka i Nobel.

Okładka książki Mario Vargas Llosa. Literatura, polityka i Nobel.
Urszula Ługowska Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biografie Sławnych Ludzi biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biografie Sławnych Ludzi
Państwowy Instytut Wydawniczy
2012-11-01
2012-11-01
Nobliści noblista Llosa pisarz pisarstwo polityka literatura peruwiańska literatura współczesna biografia
Inne

Okładka książki Trockizm. Doktryna i ruch polityczny August Grabski, Urszula Ługowska
Ocena 5,0
Trockizm. Dokt... August Grabski, Urs...

Świetna książka; bardzo mi przybliżyła sylwetkę MVLL i dała sporo do myślenia w skonfrontowaniu z własnymi doświadczeniami. Polecam, zwłaszcza jak ktoś lubi biografię.

Dodaj cytat z książki Mario Vargas Llosa. Literatura, polityka i Nobel.