II wojna światowa. U progu wojny

II wojna światowa. U progu wojny
New Media Concept
2009-01-01
2009-01-01
II wojna światowa przyczyny II wojny światowej

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Dobra książka, lekka i mocno zilustrowana co jest o tyle ważne, że możemy zobaczyć jak wyglądał np. słynny bombowiec Łoś, Karaś itp. czy kilka modeli karabinów.

Jest to pozycja która przynosi sporo "smaczków" dla osób znających już realia przedwojennej II Rzeczypospolitej. Natomiast nie znajdziemy tutaj kompendium tego okresu, książka jest po prostu "szczupła" i ma sporo zdjęć, co ułatwia czytanie i pobudza wyobraźnie. Podsumowując dobra pozycja do wieczornej kawy, ma szansę skutecznie zachęcić młodych ludzi do nauki historii.

Parę lat temu kupiłem kilka tomów tej serii, ale jakoś nie mogłem zebrać się do lektury. W ferie miałem trochę czasu i przeczytałem wreszcie pierwszy tom. Świetnie opracowane kompendium wiedzy przybliżające ostatnie lata przed wybuchem II Wojny Światowej. Bardzo ładne wydanie, dużo zdjęć, ciekawie napisane. Warto przeczytać. Ja zabieram się za kolejne tomy.

Wspaniałe wydanie zawierające wiele informacji i unikatowych zdjęć. Polecam każdemu kto chce dowiedzieć się jak najwięcej o II wojnie światowej.

Dodaj cytat z książki II wojna światowa. U progu wojny