Janusz CisekBarbara Manińska Wydawnictwo: New Media Concept powieść historyczna
II wojna światowa przyczyny II wojny światowej
New Media Concept
powieść historyczna
II wojna światowa przyczyny II wojny światowej

Dobra książka, lekka i mocno zilustrowana co jest o tyle ważne, że możemy zobaczyć jak wyglądał np. słynny bombowiec Łoś, Karaś itp. czy kilka modeli karabinów.

Jest to pozycja która przynosi sporo "smaczków" dla osób znających już realia przedwojennej II Rzeczypospolitej. Natomiast nie znajdziemy tutaj kompendium tego okresu, książka jest po prostu "szczupła" i ma sporo...

Parę lat temu kupiłem kilka tomów tej serii, ale jakoś nie mogłem zebrać się do lektury. W ferie miałem trochę czasu i przeczytałem wreszcie pierwszy tom. Świetnie opracowane kompendium wiedzy przybliżające ostatnie lata przed wybuchem II Wojny Światowej. Bardzo ładne wydanie, dużo zdjęć, ciekawie napisane. Warto przeczytać. Ja zabieram się za kolejne tomy.

Wspaniałe wydanie zawierające wiele informacji i unikatowych zdjęć. Polecam każdemu kto chce dowiedzieć się jak najwięcej o II wojnie światowej.

• II wojna światowa
  • A| Historia
  • Poukładane
  • Leksykony, zbiory
  • Z historią w tle/Powieść historyczna
  • 2015
  • 1