Komandosi rosyjscy

Carey Schofield Wydawnictwo: Bellona Seria: Jednostki Elitarne Świata militaria, wojskowość
The Russian Elite. Inside Spetsnaz and the Airborne Forces
Bellona
Siły Specjalne Afganistan
The Russian Elite. Inside Spetsnaz and the Airborne Forces
militaria, wojskowość
Jednostki Elitarne Świata
Siły Specjalne Afganistan

Z mojego punktu widzenia dużo ogólników, mało konkretów. Książka zasługuje na uwagę choćby z tego względu że była pionierem na rynku polskipach wydań książek o szeroko pojętych siłach specjalnych.
Minus za okładkę na której przedstawiono żołnierza Wojsk Wewnętrznych a nie Specnazu czy zwykłego spadochroniarza, o czym jest treść książki. Ogólnie jest OK.

• Biblioteka
  • Wojenne
  • Siły specjalne, jednostki antyterrorystyczne
  • Historia
  • Biblioteka 9B
  • 1Posiadam

Dodaj cytat z książki Komandosi rosyjscy