BUNT CIAŁA BUTOH HIJIKATY

Okładka książki BUNT CIAŁA BUTOH HIJIKATY
Aleksandra Capiga Wydawnictwo: Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
2009-01-01
2009-01-01
9788362096015
biografia pamitnik autobiografia

Okładka książki Dwoje na huśtawce czyli zrozumieć związek Aleksandra Capiga, Agata Cieślar Cieślar, Joanna Drosio-Czaplińska, Angelika Gumkowska, Jacek Masłowski, Anna Maziuk, Marta Niedźwiecka, Marzena Olędzka, Piotr Pietucha, Izabella Wit-Kossowska, Bartosz Zalewski, Bogdan de Barbaro
Ocena 5,7
Dwoje na huśta... Aleksandra Capiga, ...