Wybór wierszy

poezja polska
poezja
poezja polska

Na półkach: , , , ,

Wypożyczony przeze mnie z biblioteki "Wybór wierszy" Julii Hartwig to zbiór niektórych tekstów z jej pięciu tomików poezji, w książce uszeregowanych odwrotnie do czasu powstawania - na początek możemy przyjrzeć się tym najbardziej współczesnym wierszom, tj. najbardziej współczesnym dla czasu wydania tej książki w roku 1981 ;). Od tego czasu wydano bowiem jeszcze wiele jej...

Dyskusje

• Poezja
  • Poezja
  • Z biblioteki
  • 2017
  • Literatura piękna
  • Literatura polska
  • 2015

Dodaj cytat z książki Wybór wierszy