Krąg

My Book
2012-11-15
2012-11-15
978-83-7564-369-5
krąg los fortuna przesąd harmonia

Śmierć, Sny i Rock'n'Roll
Dawno temu Przesąd i Śmierć próbowali zamknąć w kręgu Los, Fortunę i Lalkarza. Na świecie zapadłaby wtedy ciemność. Śmierć nie przewidziała jednak, że pojawi się potomek Przesądu i Fortuny - Następca, który wraz z dwoma osobami - szalami wagi będzie odradzał się i umierał w nieskończoność.
Na początku powieści poznajemy trójkę młodych ludzi:...

• Chcę w prezencie
  • KONIECZNIE muszę przeczytać!
  • Chcę posiadać
  • KTO WIE