Miejsca święte, miejsca przeklęte. Polskie doświadczenie przestrzeni

Okładka książki Miejsca święte, miejsca przeklęte. Polskie doświadczenie przestrzeni
praca zbiorowa Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza STOPKA publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Oficyna Wydawnicza STOPKA
2012-01-01
2012-01-01
miejsca święte miejsca przeklęte eseje historia literatura Janusz Tazbir Jerozolima Grunwald Smoleńsk Katyń Auschwitz-Birkenau ojczyzny lokalne

Polecam zadziorny tekst Macieja Nowickiego "O przekleństwie świętości i uświęcaniu klątwy".

Dodaj cytat z książki Miejsca święte, miejsca przeklęte. Polskie doświadczenie przestrzeni