Na wsi

Okładka książki Na wsi
Michel Cuisin Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Tajemnice zwierząt flora i fauna
52 str. 52 min.
52 min.
Barbara Ożarowska-Ciunik

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

Kolejna książka z cyklu. W sposób prosty i przejrzysty prezentuje zwierzęta hodowlane i nie tylko. Dla tych dzieci, którzy na wieś mają daleko bardzo dobra pozycja, a i inne powinny tu znaleźć nieco ciekawostek.

• ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp
  • Typ B: Gatunek: Przyrodnicza
  • Zoo
  • 2013
  • Dziecięce/młodzieżowe
  • Zopiniowane
  • Posiadam (nieprzeczytane)

Dodaj cytat z książki Na wsi