Świnka morska

Marcin Jan Gorazdowski Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros Seria: Hobby flora i fauna
2005-01-01
1999-01-01
Agencja Wydawnicza Egros
kawia świnka morska gryzonie pupile ssaki
flora i fauna
2005-01-01
Hobby
kawia świnka morska gryzonie pupile ssaki

Ta książka jest nie tylko nieprzydatna. Ona jest wręcz szkodliwa, ponieważ stosując się do rad w niej zawartych można zaszkodzić swojemu zwierzakowi.

Na półkach: , , , ,

Króciutki poradnik opisujący to, co każdy opiekun lub potencjalny właściciel powinien wiedzieć n.t. kawii (tak obecnie poprawnie nazywa się dawną "świnkę morską"). Czytając inne książki wydawnictwa Egross nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Autor tej książeczki o wymiarach broszury (ledwie 27 stron), poszedł tym razem na łatwiznę. Owszem, przedstawiono podstawowe wymagania...

Bardzo przeciętna książka, a w sumie to bardziej książeczka. Zawiera podstawowe informacje o świnkach, może być odpowiednia dla ludzi którzy dopiero planują zakup zwierzaka, ale osoba już trochę znająca się na tym gatunku żadnych szczególnych nowości się z tej książki raczej nie dowie.

Sporo przestarzałych i błędnych informacji jak na tak małą książkę.

Dyskusje

• Wymienię/Sprzedam
  • Po polsku
  • Przyrodnicze
  • Wiedza/ naukowo-humorystyczne
  • Do 2012 r.
  • 2015
  • świnka morska

Dodaj cytat z książki Świnka morska