Zwierzęta rekordziści

Michel Cuisin Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Tajemnice zwierząt flora i fauna
Les animaux champions
flora i fauna
Maria Czarnecka-Szostek
Tajemnice zwierząt
zwierzęta rekordy

jeśli śledzisz z zapałem rekordy Guinessa i lubisz zwierzęta, to ta książka jest dla Ciebie :-)

Na półkach: , , , , , ,

W książce zaprezentowano szereg zwierząt, które można określić jednym prostym mianem: "naj..." są tu te największe, jak i te najmniejsze, takie co jedzą bardzo często i takie, które potrafią pościć długie miesiące. Całkiem interesujący przegląd rozmaitych gatunków.

• Zopiniowane
  • 2015
  • Papier
  • PILNE
  • W piwnicy
  • Typ B: Gatunek: Edukacyjna
  • Może przeczytam

Dodaj cytat z książki Zwierzęta rekordziści