Brzegi mórz

Okładka książki Brzegi mórz
Charles Roux Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Tajemnice zwierząt flora i fauna
54 str. 54 min.
54 min.
Ilona Stańco

Okładka książki W oceanie Paul-Henry Plantain, Charles Roux
Ocena 7,2
W oceanie Paul-Henry Plantain...

więcej Więcej

To na pewno jedna z najlepszych książek z serii "Tajemnice zwierząt". Ilustracje, poziom merytoryczny, ciekawski i dobór faktów o zwierzętach zasiedlających brzegi mórz - wszystko na poziomie niezwykle wysokim i zasługującym na wiele pochwał. Ja nie szczędzę pochwał w mojej opinii o tejże książce.
Autorem tekstu jest Charles Roux, autorem wyjątkowych, fantastycznych...

• Poszerzające
  • Przyroda
  • Papier
  • PILNE
  • Poszukuję
  • Książki mojego dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Brzegi mórz