Eben Alexander Wydawnictwo: Znak Literanova zdrowie, medycyna

Oficjalne recenzje i

Brak dowodu

[ 64 ] Link do recenzji

2052 ocen

Książka pisana przez neurochirurga, który przedstawia swoje doświadczenia z pogranicza życia i śmierci. Autor próbuje na swój sposób zinterpretować to co widział po drugiej stronie, co bardzo szanuję. Ciekawa i bardzo wciągająca, przeczytana w dwa dni

Wizja zaświatów i wędrówka po nich. Idealne studium łączące naukowość ze sferą duchowości.

Przeczytana w jedno popołudnie, szybko się czyta, strasznie wciąga. Ale jak tak szybko czytam, to trochę szkoda kasy...
Szukałam później wielokrotnie podobnych książek, ale ta zdecydowanie była najlepsza z nich!

Tematyka interesująca - przeżycie z pogranicza śmierci.

58/52/2020

Książka o tematyce doświadczenia z pogranicza śmierci (NDE), które jest o tyle ciekawe i niebywałe, że opisane przez lekarza neurologa, który sam go doświadczył. Daje do myślenia, jak wygląda życie po śmierci.

super , polecam

Naprawdę autor jest neurochirurgiem i szanowanym naukowcem? Trudno w to uwierzyć...
Generalnie - szkoda czasu.

Momentami czytało się jak tani serial....

Czy istnieje coś więcej niż życie w ciele fizycznym? Czy po śmierci mózgu wszystko bezpowrotnie znika? Na to pytanie ludzkość od zawsze szuka odpowiedzi.
W dobie odkryć naukowych wszystko co nie zostało doświadczalnie udowodnione zwykło się uważać za niezgodne z prawdą. Tak samo jest z życiem po śmierci, w które nie wierzy większość sceptyków - naukwców, lekarzy. Autor...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę w prezencie
  • 2018
  • Z biblioteki
więcej mniej

Eben Alexander Dowód. Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył Niebo Zobacz więcej