Koniec rozterki

Emma Richmond Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
Marriage for real
literatura obyczajowa, romans
Halina Kilińska
Harlequin Romans
związek dziecko cierpienie uczucia małżeństwo

W tej książce podoba mi się to, że nie jest jak inne harlequiny. Nie jest tak,jak w większości - wystarczy, że sobie spojrzą w oczy i już wiedzą- tutaj właśnie wkrada się ta niepewność co druga strona myśli, co czuje. W obliczu tragedii jaka ich spotkała obchodzą się ze sobą bardzo ostrożnie, a żeby przypadkiem nie zrobić drugiemu przykrości. Oboje boją się szczerej...

Schemat nieco odbiegający od reszty Harlequinów, co odebrałam pozytywnie.

Historia małżeństwa, jednak bohaterowie nie spotykają się po latach, jak zazwyczaj bywa, ale przez cały czas, od początku akcji do końca, żyją razem. Nie okazują nienawiści, a wręcz przeciwnie, odnoszą się do siebie z szacunkiem, niestety źle interpretują swoje zachowania.

Dzięki retrospekcji –...

• Harlequin
  • Literatura obyczajowa
  • Harlequin Romans
  • Richmond Emma
  • Seria: Harlequin romans

Dodaj cytat z książki Koniec rozterki