Martynka w krainie baśni

Gilbert Delahaye Wydawnictwo: Papilon Seria: Martynka - zbiory opowiadań literatura dziecięca
2012-04-11
2012-04-11
Wanda Chotomska
Martynka - zbiory opowiadań
martynka kraina baśń

Martynka to książka mniej więcej na 1 tydzień. 1 opowiadanie na wieczór przed snem. Niestety, pomimo mojej reklamy i zachęceń do kolejnej części Opowieści z Narni, czy innych klimatów, Martynka przebiła wszystko i myślę, że zostanie z nami na dłużej. Książeczka jest pięknie wydana i ma prześliczne rysunki. Do tego przyjazny tekst, czasami rymowany. Dzieciaki są zachwycone.

Wolę inne książki

Pękne opowiadania o przygodach dziewczynki o imieniu Martynka, pełne ciepła, humoru, radośći. Czytając to sama przenosiłam się w krainę dziecięcej beztroski i zabawy....Opowieści, które uczą dzieci rozwagi, mądrego postępowania, opieki nad młodszymi czy szacuneku do zwierząt.

Martynka - jedno opowiadanie w sam raz na jeden wieczór, do przeczytania dzieciakom przed snem. Tekst Wandy Chotomskiej znakomity - inne tłumaczenia nie umywają się. Każda historia opowiedziana ciekawie, lekkości dodają wplecione tu i ówdzie rymy. Piękne ilustracje, bardzo lubiane przez dzieci.
Przygody Martynki poznajemy od kiedy moje córki miały dwa lata (jako 3-latki...

Chyba najbardziej ulubiona część z wszystkich "Martynek" :) Dla dziewczynek w wieku od 3 do 9 lat (i wyżej ;) ) świetna seria o Martynce i jej ciekawych przygodach.Często pouczających ,dających pozytywną energię i po prostu bawiących czytelnika. Polecam

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi:...

Fajna, fantastyczna przygoda Martynki w krainie baśni.

Martynka w krainie baśni jest jedną z moich ulubionych książek od Wandy Chotomskiej. Jeden roździał mnie rozczarował bo jakoś zniechęcił mnie do czytania następnych roździałów.

Są w niej bardzo ciekawe bajki. To książka przygodowa. Wiele się w niej dzieje. Poza tym jest bardzo ładna. Ma ładne ilustracje. Poleciła mi ją przyjaciółka i nie żałuję, że ją wypożyczyłam. Zachęcam do przeczytania.

Mam jeszcze Martynka poznaje świat.

Dyskusje

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Z dzieciństwa
  • Dzieci
  • 2020

Dodaj cytat z książki Martynka w krainie baśni