Trochę większy poniedziałek

Katarzyna Grochola Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie literatura piękna
Wydawnictwo Literackie
literatura piękna
2013-06-20

Słabiutko te opowiadanka . Wieje nudą i banałem. Może szkoda, że nie zostały w szufladzie 🙄

Książka bardzo lekka i przyjemna ale jakże wnosząca wiele mądrości życiowych tak jakby przed przypadek ukradkiem? Historie często humorystyczne nieprzewidywalne i co najważniejsze prawdziwe!

A przynajmniej o tym mówi post scriptum od redakcji na końcu książki.
Historie które "kurzyly się" na dnie szuflady, zapomniane i nigdy nie mające ujrzeć światła dziennego. Książka...

Bardzo przyjemne opowiadania. Pozytywne, z puentą. Świetna lektura na dobry sen.

Książka, która wpadła mi w ręce zupełnie przypadkiem. Zdjęłam z półki, otworzyłam na chybił trafił, przeczytałam kilka stron i już nie mogłam się oderwać. Bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ powieści pani Grocholi nie zdobyły mojego serca, a udało się to felietonom. Są różnorodne. Niektóre są zabawne, inne pokręcone a większość niesie przesłanie, którego czytelnik się nie...

Autora uświadamia nam, że świat nie jest ani zły, ani dobry. To jak nam się żyje zależy tylko od nas. To co mówimy ma ogromny wpływ na nasze życie chociaż niejednokrotnie nie zdajemy sobie z tego sprawy. Krótkie, lekkie felietony otwierają nam oczy na najprostsze sprawy, na które nie zwracamy często uwagi.

Polecam serdecznie na te ciepłe dni.... Felietony Pani Katarzyny bawią, jak i uczą, Warto sięgnąć po tą pozycję ;)

I znów Katarzyna Grochola zabiera nas w świat cudownych wspomnień, niespodzianek i życiowych nauczek , a wszystko to napisane lekko , dowcipnie i tak jak lubie najbardziej ...

Zbiór felietonów Katarzyny Grocholi napisany już jakiś czas temu a mimo tego sytuacje w nich zawarte są ponadczasowe,takie z życia wzięte,a jakże prawdziwe.

Czytając tę książkę miałam wrażenie, że już ją czytałam. Według mnie, ten wolumin Pani Kasi, wyszedł najsłabiej.

Jestem rozczarowana, połowa opowieści ta sama co w "Zielone drzwi"

1 600
  • 2013