Pewność siebie. Kompletna strategia wykorzystania własnego potencjału

Okładka książki Pewność siebie. Kompletna strategia wykorzystania własnego potencjału
Artur Król Wydawnictwo: Samp poradniki
poradniki
Samp
2011-01-01
2011-01-01
978-83-62482-98-6
psychologia rozwój osobisty

Książka wypełniona narzędziami, która jest zarazem bardzo wartościowa poznawczo. Warto sumiennie ją przepracować, zanim wystawi się opinię.

Czytałem ją dawno temu( kupiłem dla żony ) , ale książka zdecydowanie warta polecenia . Sam ją przeczytałem i wyciągnąłem wiele wniosków . Rozdział 11(" zapanuj nad swoim statusem ") , jak dla mnie kluczowy do zrozumienia siebie i innych ludzi w relacjach międzyludzkich !!!

Cóż tylko cztery gwiazdki ogromnie męczyłem !!
Dużo ćwiczeń mało wiedzy , brak spójności jeśli chodzi i całość

Bardzo dobra książka o pewności siebie. Nie jest typowym poradnikiem, ale książka dzięki której można lepiej poznać siebie.

Sięgnęłam po tę książkę, choć nie uważam bym miała jakieś problemy z pewnością siebie. Ale odkąd zobaczyłam ją w Biedronce miałam ochotę ją przeczytać, żeby lepiej zrozumieć naturę pewności siebie czy arogancji. Przy okazji można coś w sobie poprawić, bo każdy ma jakieś braki.

Dowiedziałam się z niej więcej niż się spodziewałam. Np. że takie zachowania jak ktoś usilnie nie...

Książka w formie poradnika która stanowi kompleksowy program treningowy na zwiększenie pewności siebie w każdych aspektach życia. Jest napisana w łatwy, zrozumiały sposób ułatwiający czytanie. Podstawą do przerobienia tej książki jest robienie notatek i wykonywanie ćwiczeń w niej zawartych. To moja pierwsza książka na temat pewności siebie, więc nie mam porównania,...

Bardzo dobrze opracowana pozycja dla osób, które chcą zwiększyć poczucie swojej wartości i samodyscyplinę w tym temacie. Ogromna ilość ćwiczeń może przerażać, ale ich rozwiązywanie z pewnością przynosi wymierne efekty. Pod warunkiem, że podejdziemy do nich rzetelnie:) Polecam!

Dużo praktycznych ćwiczeń, bez lania wody i obiecywania gruszek na wierzbie. Konkretnie i na temat. Plusem są też informacje naukowe podane w przystępny sposób. Polecam :)

Trochę nie rozumiem gier statusowych i ćwiczeń jest trochę za dużo, ale jak będziemy wykonywać ćwiczenia z tej książki to baaardzo dużo zyskamy.

Bardzo polecam książkę. Jeżeli kogoś nie stać na psychologa czy coacha to w mojej opinii jest to zbiór narzędzi, porad, które są właśnie takim coachingiem i psychologiczną pomocą. Podkreśla kwestie takie jak samopoznanie, i to kim jestem. Sama jestem studentem psychologii i uważam że pozycja bardzo wartościowa. Nie ma lania wody, dlatego może niektórzy twierdzą że to się...

• Rozwój osobisty
  • Poradniki
  • Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • Rozwój

Dodaj cytat z książki Pewność siebie. Kompletna strategia wykorzystania własnego potencjału