Sekrety negocjacji dla biznesmenów

Roger Dawson Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
MT Biznes
biznes, finanse
2007-01-01

Bardzo amerykańskie spojrzenie na negocjacje co w Polsce nie do końca wszystko miałoby swoje zastosowanie, jednak można kilka ciekawych wniosków wyciągnąć z tego opracowania

Konkretna książka bez typowo amerykańskiego bełkotu.

Pozycja dla każdego. Nie jestem biznesmenem, książkę przeczytałam i tydzień później kupiłam walizkę na olx 50% taniej. To chyba mówi samo za siebie.

Książka sekrety negocjacji dla biznesmenów to najlepsza książka o negocjacjach jaką w życiu czytałem!!
Pełne kompendium wiedzy teoretyczne poparte licznymi przykładami. Widać, że książka ta napisana jest przez eksperta- przejrzystość metod, klarowność języka i poczucie profesjonalizmu bije z każdej strony tego dzieła.
Dawson nauczy Cię negocjować w każdej sytuacji,...

Nie tylko dla biznesmenów.

Moim zdaniem lektura obowiązkowa dla zainteresowanych tematem negocjacji, nie tylko w biznesie. Treściwa, kompleksowa, przejrzysta. Widać, że autor zna się na rzeczy i lubi dzielić się wiedzą. Nie teoretyzuje, nie leje wody, posługuje się praktycznymi przykładami. Polecam znakomity audiobook czytany przez Bogusława Suszkę.

Nie dobrnąłem do końca. Irytował mnie styl autora. Momentami odnosiłem wrażenie, że jest napisana dla debili :D Kiedyś spróbuję się jeszcze raz do niej zabrać

Doskonała książka o negocjacjach. Z jednej strony R. Dawson serwuje solidne podstawy teoretyczne, bawiąc się nawet w psychologizowanie, z drugiej dziesiątki przykładów ułatwiają czytanie, zrozumienie i prakytkowanie. Autor dzięki wieloletniemu doświadczeniu stał się wysoce płatnym specem od negocjacji i żadna złotówka wydana na jego ksiażki czy szkolenia nie jest...

Solidne podstawy negocjacji. Bez zbędnego owijania w bawełnę, techniki dobrze wytłumaczone na przykładach. Polecam jako elementarz negocjacji

• Negocjacje
  • Biznes
  • Audiobook
  • Zarządzanie
  • 2020
  • Audiobooki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sekrety negocjacji dla biznesmenów