Starożytny Egipt. Królestwo faraonów

Okładka książki Starożytny Egipt. Królestwo faraonów
Robert Hamilton Wydawnictwo: Parragon powieść historyczna
powieść historyczna
Ancient Egypt - The Kingdom of the Pharaons
Parragon
2008-01-01
2008-01-01
9781407519784
Marta Boguta
Egipt historia starożytność piramidy nil faraon

Okładka książki The Story of the Unsinkable Titanic Robert Hamilton, Michael Wilkinson
Ocena 0,0
The Story of t... Robert Hamilton, Mi...

Książkę polecam ludziom, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o Egipcie poza podstawowymi rzeczami ze szkoły.
Dowiemy się z niej o historii Egiptu, o kulturze, o wszystkich najważniejszych aspektach życia tamtych czasów wszystko wzbogacone w sporą ilość zdjęć i obrazków. Książkę czyta się przyjemnie, wiele można z niej wynieść. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Po prostu polecam wszystkim zainteresowanych tematem.

Dodaj cytat z książki Starożytny Egipt. Królestwo faraonów