Kup teraz - 1 oferta w cenie od 15.49 zł do 15.49 zł

Wydawnictwo Naukowe PWN
encyklopedia ilustrowana ssaki
literatura dziecięca
encyklopedia ilustrowana ssaki

Ten kto czyta naszego bloga zapewne doskonale wie, że wszyscy tu (łącznie z naszymi dziećmi) uwielbiamy zwierzęta :)

Ku naszej uciesze w ręce nasze trafiła bardzo ciekawa pozycja o Polskich ssakach. W środku znajdziemy charakterystykę około sześćdziesięciu gatunków zwierząt, które zamieszkują tereny Polski.

Na początku książki znajduje się wstęp. Dowiemy się z niego, że...

• W domowej bibliotece
  • Carta Blanca
  • RECENZOWANE dla wydawnictw

Dodaj cytat z książki Polska. Ssaki