Dyskusje o książce W księżycową jasną noc

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Lekarka nazistów Lekarka nazistów
3 godz. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
45 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2020)
Ostatnio dostałam książkę  Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata. Już zabrałam się za czytanie i jak na razie zapowiada się interesująca podróż.
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
10 rocznica śmierci Williama Whartona
Ja zakochałam się w  Werniks Werniks. Od tamtego, dawnego czasu przeczytałam bardzo wiele Jego książek, mnóstwo polubiłam, doceniłam, do wielu wracam. Ale "Werniks" ze mną mieszka cały czas, nie wiem dlaczego. Po prostu jest, pomiędzy innymi, zawsze na wierzchu.
5 lata temu
Pokazuje 6 z 13