Trusia. Rozpieszczony królik

Okładka książki Trusia. Rozpieszczony królik
Tina Nolan Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Na pomoc zwierzakom literatura dziecięca
literatura dziecięca
Na pomoc zwierzakom
Fern. The pampered rabbit.
Zielona Sowa
2015-01-01
2015-01-01
Patryk Dobrowolski

Jedzenie, które dajemy swoim pupilom jest bardzo ważne. Od złej diety mogą się rozchorować. Tak jak i ludzie. A szczególnie, gdy mamy rozpuszczonego, wybrednego, słodkiego króliczka, który nie chce jeść wszystkiego, co mu właściciele dają do jedzenia ;).

Bardzo fajna seria :) Dla każdego :)) !

Bardzo fajna seria :) Dla każdego :)) !

Dzieciom bardzo podobała się historia o króliczku oraz jej właścicielce i ich przyjaciołach. Pełna empatii i pozytywnych treści książka dla najmłodszych.

Dodaj cytat z książki Trusia. Rozpieszczony królik