Trusia. Rozpieszczony królik

Tina Nolan Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Na pomoc zwierzakom literatura dziecięca
Fern. The pampered rabbit.
Patryk Dobrowolski
Zielona Sowa
Fern. The pampered rabbit.
literatura dziecięca
Patryk Dobrowolski
Na pomoc zwierzakom

Bardzo fajna seria :) Dla każdego :)) !

Jedzenie, które dajemy swoim pupilom jest bardzo ważne. Od złej diety mogą się rozchorować. Tak jak i ludzie. A szczególnie, gdy mamy rozpuszczonego, wybrednego, słodkiego króliczka, który nie chce jeść wszystkiego, co mu właściciele dają do jedzenia ;).

• Konrad
  • Biblioteka
  • Serie i trylogie, które zbieram
  • 2016
  • Z biblioteki