Daleki rejs

Marcin BruchnalskiAnna Onichimowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: To Lubię powieść przygodowa
Wydawnictwo Literatura
rejs morze
powieść przygodowa
To Lubię
rejs morze

Z biblioteczki mojej córki. Lekturka dla młodzieży na dwie godziny. Dobrze byłoby jednak, gdyby ją przeczytali tatusiowie opuszczający swoje rodziny i poznali emocje zostawianych dzieci. Ból dwóch małych bohaterów książki tęskniących od kilku lat za ojcem jest aż namacalny fizycznie. Gorzka prawda o dzieciach z rozbitych rodzin. Druga połowa lektury jednak bez polotu,...

super .
mi się podobała

Nawet fajne ale to takaie opowiada n ie dla dzieciaków. Ma 60 stron i wiele obrazków

180318 papier G4.
Zapowiadało się ciekawie - rozbita rodzina, konflikt rodzeństwa, tajemnica. Ciężko mi napisać konkrety bez zdradzania fabuły, ale generalnie potem rozczarowuje. Sztampowe.

Książka podobała mi sie.

fajna książka. Jedna z najlepszych którą czytałam. Gorąco polecam na nudne weekendy!!!

Może być, choć za szybko czytelnik odkrywa tajemniczego kolegę.

1999

Książka opowiada o dwóch braciach i ich wzajemnych relacjach. Starszy niezbyt przepada za młodszym.
Chłopcami opiekuje się matka.
A ojciec? Nie ma go. I nie wiadomo dlaczego. Wyjechał i nie pisze listów do rodziny.
Starszy z chłopców zaczyna dostawać listy od Tajemniczego Dżejmsa.
Bardzo szybko domyśliłam się, kim był Tajemniczy Dżejms.

Bardzo fajna książka

Tę książkę przeczytałam w ciągu jednego dnia bo, jest bardzo ciekawa.
Polecam wszystkim.

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Lektura
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Daleki rejs