Sztuka Chin

Chiny sztuka Chin sztuka chińska kultura Chin cywilizacja chińska
sztuka
832140703X
Chiny sztuka Chin sztuka chińska kultura Chin cywilizacja chińska

Kolejna bardzo udana praca słynnego polskiego sinologa Mieczysława Künstlera. Autor na samym wstępie wspomina, że książka ta ma bardziej charakter popularny niżeli naukowy, lecz moim zdaniem jeżeli to dla autora jest poziom kultury popularnej, to naprawdę nie wiem, co uznawał za pracę naukową. "Sztuka Chin" napisana jest bowiem bardzo rzetelnie, z pasją i znajomością...

Dyskusje

• Wojenne, historyczne