Niepokój stadionów

Okładka książki Niepokój stadionów
Marek BobakowskiRafał Zaremba Wydawnictwo: Biały Kruk sport
sport
Biały Kruk
2012-04-01
2012-04-01
978-83-7553-131-2
Euro 2012 emocje sportowe piłka nożna

więcej Więcej

Ciekawe kompendium największych stadionowych tragedii. Fakty, anegdoty, opinie, a wszystko to okraszone kolekcja wstrzasajacych zdjęć. Autorzy w swoich pomysłach na usunięcie chuligaństwa z polskich stadionów sa dość naiwni, ale to jedyny minus jaki można przypisać temu albumowi.

Na półkach: , , , ,

Album zdecydowanie godny polecenia dla wszystkich piłkarskich kibiców. Wiele świetnych ujęć i wspomnień.

Autorami są Rafał Zaremba i Marek Bobakowski, dwaj znani i doświadczeni dziennikarze. Analizują oni problemy i przyczyny tragedii na stadionach na wiele sposobów. Zadają wiele pytań i próbują na nie odpowiadać posiłkując się pracami i wypowiedziami socjologów, psychologów a nawet biologów.

Album z wieloma kolorowymi i ciekawymi zdjęciami z niezwykłych ujęć kibiców w akcji...

• Piłka nożna
  • Kibice
  • Reportaż sportowy
  • Domowa biblioteka
  • Sport
  • 2019
  • Football

Dodaj cytat z książki Niepokój stadionów