Prostota i użyteczność. Projektowanie rozwiązań internetowych, mobilnych i interaktywnych

Giles Colborne Wydawnictwo: Helion poradniki
poradniki
978-83-246-3135-3
Daniel Kaczmarek
użyteczność projektowanie

Myślę, że warto mieć po prostu i czasem zaglądać. Mimo upływu lat wiele rozwiązań ciągle aktualnych, dla początkujących projektantów jak znalazł.

Świetna książka na początek drogi do UX, pomoże nakreślić osobie zainteresowanej tą dziedziną czym dokładnie jest za pomocą prostych przykładów zilustrowanych obrazkami.

Gdyby nie niewiele wnoszące obrazki książka ta miałaby z 30 stron. Mało wartościowej treści - odgrzewanie starego kotleta, za dużo ogółów i popularnych sloganów.
Jeśli to wasza pierwsza książka dot. usability i ux to można przeczytać, żeby ogólnie wiedzieć o co chodzi. Dla osób, które już coś wiedzą na ten temat - strata czasu i pieniędzy.

Dyskusje

• User Experience