Broń precyzyjna

Bellona
strzelanie broń palna
militaria, wojskowość
strzelanie broń palna

Książka dostaje 8 - mimo tego, że jest bardzo nierówna - za bardzo udane rozdziały dotyczące karabinów z którymi autor miał do czynienia (sporo broni na szkodniki). Ta część pracy jest jak dla mnie wręcz wybitna.
Natomiast część będąca rysem historycznym jest baaardzo nierówna. Sowiecka interwencja i chwalenie pod niebiosa SMLE to jakaś pomyłka. Zaś stwierdzenie, ze na...

Na półkach: , , , , ,

Pozycja dla każdego myśliwego, nie tylko tego zaraz po egzaminach, szukającego dla siebie broni, ale również tego z dłuższym stażem, który chętnie odświeży sobie lub przyswoi nowe wiadomości.
Rys historyczny rozwoju karabinów wyborowych również bardzo ciekawy.

Nie będę ukrywał, że Marek Czerwiński od dawna jest dla mnie autorytetem jeśli chodzi o współczesną broń palną, historię uzbrojenia (z naciskiem na broń strzelecką) oraz ogólnie rzecz biorąc strzelectwo sportowe i – nazwijmy to – cywilne. Postaram się jednak być obiektywny.
Rozpoczynamy historią broni precyzyjnej i samych jej użytkowników – snajperów. Autor poprzez liczne...

• Historia
  • A1) -- ULUBIONE
  • Fajne
  • Broń, militaria itp.
  • Leśnictwo i łowiectwo
  • Broń strzelecka

Dodaj cytat z książki Broń precyzyjna