99 książek, czyli mały kanon górnośląski

Okładka książki 99 książek, czyli mały kanon górnośląski
Zbigniew KadłubekŁucja Staniczkowa Wydawnictwo: Księgarnia św. Jacka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia św. Jacka
2011-01-01
2011-01-01
978-83-7030-810-0
Górny Śląsk

Okładka książki Fabryka Silesia nr 4 (22) 2018 Zbigniew Gołasz, Zbigniew Kadłubek, Krzysztof Karwat, Irma Kozina, Józef Krzyk, Tomasz Kurpierz, Jan F. Lewandowski, Zbigniew Mikołejko, Uwe Rada, Redakcja kwartalnika Fabryka Silesia, Sebastian Rosenbaum, Ingmar Villqist, Henryk Waniek, Piotr Zaczkowski
Ocena 6,0
Fabryka Silesi... Zbigniew Gołasz, Zb...
Okładka książki Fabryka Silesia nr 3 (21) 2018 Zbigniew Kadłubek, Krzysztof Karwat, Jacek Kurek, Redakcja kwartalnika Fabryka Silesia, Tadeusz Sławek, Ingmar Villqist, Adam Zagajewski
Ocena 6,0
Fabryka Silesi... Zbigniew Kadłubek,&...
Okładka książki Znak nr 758-759 Wojciech Bonowicz, Mikołaj Golachowski, Zbigniew Kadłubek, Barbara Klicka, Angelika Kuźniak, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Wit Szostak
Ocena 8,0
Znak nr 758-759 Wojciech Bonowicz, ...
Okładka książki Fabryka Silesia nr 2 (20) 2018 Ewa Chojecka, Zbigniew Kadłubek, Krzysztof Karwat, Alojzy Lysko, Redakcja kwartalnika Fabryka Silesia, Ingmar Villqist, Henryk Waniek
Ocena 8,0
Fabryka Silesi... Ewa Chojecka, Zbign...

Jak dla mnie zbyt hermetyczno-akademicka, przeintelektualizowana. Raczej coś dla filologów czy miłośników literatury jako dziedziny nauki niż dla fana książek jako formy miłego spędzania wolnego czasu.

Dodaj cytat z książki 99 książek, czyli mały kanon górnośląski