Polytropos. Na drogach Tadeusza Sławka. Tracing Tadeusz Sławek’s Routes

Okładka książki Polytropos. Na drogach Tadeusza Sławka. Tracing Tadeusz Sławek’s Routes
Piotr BogaleckiZbigniew Kadłubek Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego sztuka
sztuka
Polytropos. Na drogach Tadeusza Sławka. Tracing Tadeusz Sławek’s Routes
Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego
2016-11-28
2016-11-28
komparatystyka literacka i kulturowa literatura kultura Tadeusz Sławek Sławek polytropos
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę