Kolorowe rymowanki

Wilga
rymowanki wyliczanki Wilga bajki dzieci
literatura dziecięca
rymowanki wyliczanki Wilga bajki dzieci

W książce tej można znaleźć popularne rymowanki z naszego dzieciństwa, ale także mniej znane wierszyki. Nie mniej jednak, wszystkie wpadają w ucho i łatwo zapadają w pamięć. Moja 2 letnia córka ciągle chciała, abym jej te wierszyki czytała :) Polecam!

Naprawdę rewelacyjna książeczka dla dzieci. Każda strona, to inna rymowanka, rysunki duże, kolorowe, zakręcone. Wierszyki wpadające w ucho i do powtarzania przez dzieciaki.

Wszyscy zapewne pamiętamy ze swojego dzieciństwa śmieszne wyliczanki, pioseneczki i różnego rodzaju rymowanki. Niektóre nie mały całkowicie żadnego sensu, a inne były czasem nawet drastyczne, ale wtedy nikt się tym nie przejmował. Jeśli więc macie ochotę przypomnieć sobie kilka ciekawszych wierszyków, to zapraszam serdecznie do lektury. Dla mnie to była naprawdę...

Chyba każdy pamięta z dzieciństwa kilka charakterystycznych wierszyków, rymowanek i wyliczanek, które prędzej czy później przekaże dalej – swojemu dziecku. Nasze pociechy w ten sposób rozwijają mowę, ćwiczą pamięć i najczęściej po prostu dobrze się przy tym bawią. Niestety, pamięć rodziców bywa zawodna i często nie wszystko udaje się dokładnie odtworzyć. Z pomocą przyjdzie...

• Biblioteczka moich dzieci
  • Księgozbiór Emilkowy
  • Przeczytane z synkiem
  • Czytam dzieciom
  • Przeczytane - WARTO!
  • Mała Biblioteczka
  • Posiadam w wersji papierowej
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kolorowe rymowanki