Pan Brumm utknął na dobre

2011-01-01
32 min.
Elżbieta Zarych
literatura dziecięca bajki ilustrowane

Bajeczka bardzo zabawna, lekka, może i bez głębszego przesłania, ale zapewnia naprawdę miłą lekturę. Do tego cudne obrazki.

Jedyne spostrzeżenie - na mojej 4latce wywarła by na pewno większe wrażenie, gdyby otarła się o nią jakieś pół roku wcześniej.

Super książka!Przyjemnie się czyta i poznaje perypetie Misia Brumma.Moj synek śmieje się prawie cały czas czytając tą książkę.Bardzo ładne ilustracje.

Sympatyczna opowieść o pechowym misiu. Kaszalot najbardziej spodobał się Luśce:) Książka trafiła do nas z polecenia, że cudna, śmieszna itd....i nie zrobiła aż takiego wrażenia. Jednak widzę, że córa do niej wraca, lubi ją oglądać - ilustracje są świetne. Coś zatem w sobie ma ten Pan Brumm.

Dodaj cytat z książki Pan Brumm utknął na dobre