Życie ze złością

Okładka książki Życie ze złością Ron Potter-Efron
Okładka książki Życie ze złością
Ron Potter-Efron Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP) poradniki
poradniki
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP)
2007-01-01
2007-01-01

Ta książka bardzo wiele mi uświadomiła. Ucze się nowyego sposobu życia

Ta książka bardzo wiele mi uświadomiła. Ucze się nowyego sposobu życia

Książka napisana prostym językiem jednak mimo podawania konkretów to w wielu przypadkach autor w sposób płytki rozważa problem złości. Omówiona została drabina złości, która była dla mnie cennym elementem. Natomiast sformułowania odnoszących się do formy powinieneś były dla mnie nic nie wnoszące.

stracony czas...

stracony czas...

W czytelni, przy herbacie, sięgnęłam w poszukiwaniu pomysłów na ćwiczenia. Czas straciłam. Złość mnie naszła...

Ta książka swego czasu naprawdę mi pomogła. Jest skierowana co prawda do osób z marginesu, jeśli chodzi o gniewność, ale i osoba po prostu nerwowa może się czegoś z niej nauczyć.
Polecam tę książkę wszystkim "gniewoholikom".

Polecam tę książkę wszystkim "gniewoholikom".

Spodziewałam się trochę czegoś innego, żadna rewelacja.

Spodziewałam się trochę czegoś innego, żadna rewelacja.

Książka bardzo mi się przydała podczas przygotowywania zajęć na temat uczuć. Konkretny poradnik jak radzić sobie ze złością własną i innych osób. Polecam.

• Złość i agresja
  • Poradniki//psychologia
  • Biblioteczka domowa

Dodaj cytat z książki Życie ze złością