Droga do miłości

Isabel Cabot Wydawnictwo: Aramis Seria: Wyspy Szczęścia literatura obyczajowa, romans
Road to love
Katarzyna Piotrkiewicz
Aramis
Road to love
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Piotrkiewicz
Wyspy Szczęścia

Ot tak, można przeczytać. Wielce nie porywa, ale też nie nudzi. A jeśli chodzi o miłość, to cały czas miałam wrażenie, że jest to sprawa drugorzędna, co wcale nie ujmuje tej książce. Dobra na wieczór, niewymagająca lektura.

• 0_Autorki
  • KATEGORIA...🎀 Literatura piękna
  • Aramis
  • Literatura obyczajowa i romans
  • 52 książki (2017)
  • W domu - nie przeczytane
  • Romans

Dodaj cytat z książki Droga do miłości