Paciorki

Krzysztof Chara Wydawnictwo: Studio Graphito Seria: Biblioteka Wrocławskiego Oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich poezja
Studio Graphito
poezja
Biblioteka Wrocławskiego Oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich

Okładka książki Pomosty. Dolnośląski Rocznik Literacki, XIV/2009 Urszula M. Benka, Adam Tadeusz Bąkowski, Krzysztof Chara, Ernest Dyczek, Andrzej Maria Dzierżanowski, Barbara Elmanowska, Andrzej Falkiewicz, Małgorzata Garbacz, Jacek Gutorow, Konrad Góra, Dorota Heck, Tomasz Hrynacz, Jacek Inglot, Anna Janko, Piotr Kajewski, Gabriel Leonard Kamiński, Tymoteusz Karpowicz, Bogusław Kierc, Piotr Klimczak, Maciej Konarski, Jerzy Bogdan Kos, Urszula Kozioł, Marta Kucharska, Karol Maliszewski, Mirosław Marcol, Krystyna Miłobędzka, Waldemar Okoń, Jacek Ossowski, Jerzy Pluta, Feliks Przybylak, Dariusz Sas, Ryszard Sawicki, Rafał Skrobich, Anna Sokalska, Ewa Sonnenberg, Ewa Stachniak, Jan Stolarczyk, Janusz Styczeń, Wisława Szymborska, Juliusz Słowacki, Maciej Taranek, Henryk Waniek, Henryk Wolniak-Zbożydarzyc, Grzegorz Woźny, Irena Wyczółkowska, Andrzej Zawada, Tadeusz Zelenay, Małgorzata Łoboz, Jacek Łukasiewicz
0,0
Pomosty. Dolno... Urszula M. Benka, A...