Bóg ryzykant

2006-01-01
83-211-1740-6
Monika Bubółka
Bóg religia duchowość Biblia

Największym minusem tej książki według mnie jest brak przypowieści. Cały utwór jest usłany przesłaniami i interpretacjami różnych przypowieści, ale ich samych brak, wobec czego wymaga się ich wcześniejszej znajomości. Natomiast nawet pomimo niewielkiej wiedzy zazwyczaj zrozumienie ich sensu czy wywnioskowanie treści nie jest bardzo kłopotliwe.
Czyta się czasami uporczywie, ale z pewnością warto przeczytać, żeby spojrzeć na religię z nieco innej, bardziej otwartej perspektywy ;)

Czyta się czasami uporczywie,...

• Kupione - nie przeczytane

Dodaj cytat z książki Bóg ryzykant