We dwoje

83-7163-322-X
Twój Styl
publicystyka literacka, eseje
83-7163-322-X

Dopóki autor opisuje sławne pary, dobrze się czyta jego opowieści. Chyba głównie dlatego, że na wszystkie te związki patrzy z dużą czułością, stara się obiektywnie oceniać ich zachowania i zawsze bierze pod uwagę obie strony. Niestety pojawiają się pewne dysonanse, osobiste wycieczki Żuławskiego skierowane ku jego żonom. I to już mi się nie podobało.

• Rozczarowanie
  • Portrety
  • Może kiedyś przeczytam...
  • Sprzedam, wymienię
  • Esej

Dodaj cytat z książki We dwoje