Radość seksu lesbijskiego

The Whole Lesbian Sex Book: A Passionate Guide for All of Us
popularnonaukowa
Joanna Pidziowa
lesbijka seks seksuologia LGBT biseksualizm lesbijki

Książka genialna, zmieniła moje podejście do seksualności i sposób myślenia o sobie i seksie. Na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę. Jedyny jej minus to paskudne ilustracje.

Nie lubię nie kończyć książek, więc tę książkę męczyłam dotąd, aż ją skończyłam. Był to dla mnie dzień szczęśliwy. Książka zupełnie nie spełniła moich oczekiwań, jedyną rzeczą, której się z niej nauczyłam, to co oznacza 'bezpieczny seks' kiedy mówimy o seksie kobieco-kobiecym. Wszystko inne było dla mnie bardzo ogólne i generyczne.
Książka nie jest głupia czy źle napisana....

Chciałabym napisać, że długo szukałam odpowiedniej książki, ale biorąc pod uwagę tak niewielką ilość publikacji poruszających temat seksu lesbijskiego na polski rynku wydawniczym powiem tylko - warto przeczytać.
Książka nie jest kolejną kamasutrą czy poradnikiem w stylu 'jak zrobić jej dobrze'. Porusza temat kobiety w tak szerokim rozumieniu, że każdy kolejny rozdział może...

Dyskusje

• Psychologia
  • 2012
  • 2020
  • Have
  • Mam/miałam
  • Pozycje na datki do biblioteczki

Dodaj cytat z książki Radość seksu lesbijskiego