Fullmetal Alchemist t. 25

Okładka książki Fullmetal Alchemist t. 25
Hiromu Arakawa Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Fullmetal Alchemist (tom 25) komiksy
komiksy
Fullmetal Alchemist (tom 25)
Hagane no Renkinjutsushi
J.P. Fantastica
2011-11-01
2011-11-01
9788374711920
Paweł Dybała
manga FMA Edward Elric alchemia

Dramaturgia sięga zenitu. Edward trafia przed Bramę, a pułkownik Mustang zostaje postawiony przed trudnym wyborem. W tym samym czasie Greed walczy z kolejnymi oddziałami żołnierzy.

Ten tom to właściwie seria pozornie niełatwych decyzji. Dotyczy to Mustanga, Ala czy Greeda. W każdym przypadku dotyczy wyboru pomiędzy dobrem jednostki a dobrem ogółu. Jak nietrudno się...

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

Kolejne zwroty akcji i to gryzące uczucie, kiedy coś nie idzie po naszej myśli.

Kocham to!!!!

Po przeczytaniu tego tomu moja reakcja była jedna: Ale jak to stracił wzrok? Jestem strasznie ciekawa, jak skończy się cała manga.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Manga
  • Mangi