Vassalord #2

Okładka książki Vassalord #2 Nanae Chrono
Okładka książki Vassalord #2
Nanae Chrono Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Vassalord (tom 2) Seria: Boys Love (Studio JG) komiksy
komiksy
2012-01-01
2012-01-01
Paulina Ślusarczyk-Bryła
manga

Ostatnie strony tomu, to one-shot o królowej hermafrodycie. To autorka pojechała.

2067

Kolejny tom rozjaśnia historię (tak powinno być w porządnej serii) i dodaje nowe zagadki (tak powinno być, by zachęcić mnie do czytania kolejnych tomów).

Dalej mi czegoś brakuję ale zapewne sięgne po kolejne części:)

Dalej mi czegoś brakuję ale zapewne sięgne po kolejne części:)

Coraz więcej uroczych momentów. Pamiętam, że po pierwszym tomie byłam bardziej zniechęcona, niż zachwycona - teraz jest na odwrót. Zobaczymy, jak rozwinie się akcja.

2 tomik nie ustępuje pierwszemu, postaci i sceny zaś robią się coraz śmielsze-przynajmniej w moim odczuciu. I przyznaję bez bicia-podoba mi się to!
Całkiem spora cześć książki to jednak rozdział z innej mangi-choć ciekawy nieco mnie to jednak zaskoczyło, raczej pozytywnie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Manga
  • Mangi