Szkolna Encyklopedia

szkolna encyklopedia encyklopedia
Children's Encyclopedia
popularnonaukowa
szkolna encyklopedia encyklopedia

Fantastyczna encyklopedia, moja pierwsza w dzieciństwie! Prosto i przejrzyście przekazana wiedza z każdej dziedziny. Do tego wyjaśniające wszystko ilustracje - dowiedziałem się z tej książki mnóstwa mądrości.

Wychowałem się na tej książce. Absolutny klasyk naukowej literatury dla dzieci i młodzieży.

Nie wyobrażam sobie dzieciństwa bez tej książki!Była ze mną od zawsze, nawet wtedy kiedy była dla mnie bardzo wielką i ciężką książką i nadal jest! :)

Polecam dla małych naukowców.

Dostałam tę encyklopedię za dzieciaka.
Bardzo byłam z niej zadowolona. Wszystko opisane w sposób, prosty i zrozumiały dla małego czytelnika. Do tego dochodzą kolorowe zdjęcia i fotografie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Idealna do rozszerzenia wiedzy o świecie dla starszych dzieci. Podane w przystępny sposób informacje w postaci notatek i opisów dotyczą każdej sfery nauki - od bilogii po geografię, historię, fizykę przez takie dziedziny jak film, języki, religie czy prawo (choć po dwie strony poświęcone tym zagadnieniom wystarczą jedynie na to, by "zahaczyć" się o temat). Ogromny plus za...

Encyklopedia, w której zawarte są najważniejsze zagadnienia (m.in z fizyki, historii, biologii, geografii, technologie, muzyka, wiedza o społeczeństwie). Bardzo przydatna szczególnie w klasach gimnazjalnych. Sporo schematów, fotografii i rysunków do każdego z działów.
W każdym dziale opisane najważniejsze informacje, przedstawione w przystępny sposób. Doskonałe dla uczniów....

• Początki czytelnicze
  • Klimatycznie: Literatura angielska (Wielka Brytania/Irlandia)
  • Książki które posiadam
  • Moje książki