Jabłka padają w niebo

Okładka książki Jabłka padają w niebo
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 5) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 5)
Hartigrama
2010-04-01
2010-04-01
Marcin Pracki
samorealizacja zeland

Moim zdaniem najlepsza z dotychczasowych części cyklu Transerfingu. Dużo konkretów, które można od razu zastosować w swoim życiu. Myślę, że będę do tej części co jakiś czas wracać.

Na półkach: , , , ,

W piątej części, dla jeszcze lepszego zrozumienia i utrwalenia wiedzy o Transerfingu, autor przedstawia nam model Dualnego Zwierciadła. Ponad to zdradza nam kilka pomysłów na to, w jaki sposób możemy uskuteczniać nasz Slajd, czerpiąc z niego jedynie przyjemność. Tom ten stanowi świetne uzupełnienie serii, potwierdzając po raz kolejny prawdziwość ogólnej Teorii Przestrzeni Wariantów. Po jego przeczytaniu nie pozostają już naprawdę żadne wątpliwości, jedynie przemożna chęć do działania i wybrania sobie swojego losu. Byle cierpliwie i pewnie, a wszystko się uda ;)

Cała seria mówi o tym jak stać się SPRAWCĄ/KREATOREM swojego zycia.
Lektura obowiązkowa dla Obserwatora,który nie chciał być już więcej Petentem,Wojownikiem czy Ofiarą Losu.
Link gdzie można pobrać za darmo pdf 8 tomów:

Cała seria mówi o tym jak stać się SPRAWCĄ/KREATOREM swojego zycia.
Link gdzie można pobrać za darmo pdf 8 tomów:

Kolejna odsłona naszego ziemskiego postrzegania świata w barwach "Transerfingu rzeczywistości". To nic, że zamiast po pierwszym tomie wziąć się za drugi, ja chwyciłam od razu za piąty;).
Autor jak zwykle zaskakuje swoim tłumaczeniem zjawisk występujących w dniu codziennym. Tym razem czytamy o tworzeniu otaczającego nas świata w formie wielkiego lustra, w którym z czasem odbijają się nasze myśli i wszystko to, na czym wcześniej skupiliśmy większą uwagę.

Nie ma w tym żadnej magii, autor jako fizyk kwantowy potrafi wiele wyjaśnić.

Książka daje do myślenia...