Transerfing rzeczywistości, tom V. Jabłka padają w niebo

Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 5) poradniki
Marcin Pracki
Hartigrama
samorealizacja zeland
Transerfing rzeczywistości (tom 5)
poradniki
Marcin Pracki
samorealizacja zeland

Na półkach: , , , ,

W piątej części, dla jeszcze lepszego zrozumienia i utrwalenia wiedzy o Transerfingu, autor przedstawia nam model Dualnego Zwierciadła. Ponad to zdradza nam kilka pomysłów na to, w jaki sposób możemy uskuteczniać nasz Slajd, czerpiąc z niego jedynie przyjemność. Tom ten stanowi świetne uzupełnienie serii, potwierdzając po raz kolejny prawdziwość ogólnej Teorii Przestrzeni...

Cała seria mówi o tym jak stać się SPRAWCĄ/KREATOREM swojego zycia.
Lektura obowiązkowa dla Obserwatora,który nie chciał być już więcej Petentem,Wojownikiem czy Ofiarą Losu.
Link gdzie można pobrać za darmo pdf 8 tomów:

Kolejna odsłona naszego ziemskiego postrzegania świata w barwach "Transerfingu rzeczywistości". To nic, że zamiast po pierwszym tomie wziąć się za drugi, ja chwyciłam od razu za piąty;).
Autor jak zwykle zaskakuje swoim tłumaczeniem zjawisk występujących w dniu codziennym. Tym razem czytamy o tworzeniu otaczającego nas świata w formie wielkiego lustra, w którym z czasem...

• Rozwój osobisty
  • 2013