Zarządzanie rzeczywistością

Okładka książki Zarządzanie rzeczywistością
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 4) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 4)
Hartigrama
2010-03-01
2010-03-01
zeland samorealizacja

czwarta książka dla wszystkich transerferów. ilu z was potrafi zastosować się do treści w swoim przypadku? powstaje pytanie, jak książki, które czytamy są w stanie wpływać na działanie w pozaksiążkowej krainie. czy ktoś prowadzi swój dziennik transerfera? wybór fali szczęścia i dążenie do komunikacji na linii umysł-dusza wciąż niedostępne dla rzesz. time to wake up, folks.

Moim zdaniem to najluźniejszy tom spośród wszystkich czterech. Stanowi swego rodzaju podsumowanie i dopełnienie wcześniejszych trzech tomów.

Na półkach: , , , ,

W czwartym tomie Transerfingu autor jeszcze dokładniej objaśnia nam czym są wahadła oraz w jaki sposób wpływają one na nieświadomych ludzi. Przedstawia też swoją wizję Boga i Jego związku z modelem Przestrzeni Wariantów. Oczywiście nie stanowi to prawdy absolutnej, dlatego zachęcam każdego by sam w swoim sercu zastanowił się nad tym, zamiast przyjmować wszystko bezkrytycznie.
Moim zdaniem jest to książka, która ma na celu rozwianie wątpliwości umysłu i ugruntowanie wiedzy z poprzednich tomów. Dobre podsumowanie przedstawionych dotychczas informacji.
Polecam- zwłaszcza jeśli poprzednie tomy czytaliście dawno temu.

Najsłabszy z czytanych, podsumowanie dotychczasowych tomów, liczne Odwołania do ezoteryki w ogóle. Słowniczek porządkujący hasłowo cały transerfing. Nadal dobry i potrzebny, ale bez fajerwerków.

Na początek wspomnę, że lubię serię Transerfingu rzeczywistości. Choć czasami naciągana, uważam, że jest w niej sporo prawdziwych informacji i można pogłębić swoją wiedzę.
ALE niestety ta pozycja jako pierwsza mnie zawiodła. Przez pierwsze 50 stron w ogóle nie wiedziałam co, i po co czytam :) pojawiło się niezbyt fajne wrażenie, że autor to co wie zawarł w pierwszych trzech tomach, a reszta jest już po prostu czystym zamiarem zarabiania kasy. W dodatku w tej części pojawiły się kwiatki typu [UWAGA SPOILER] "nie mamy kaca z powodów biologicznych, ale z powodu deficytu energii". Hmm, nie wydaje mi się :) o tyle o ile niezbyt interesuje mnie czy autor naprawdę jest fizykiem, to zaprzeczanie naukowym faktom, o których wie większość ludzi jest irytująca.
No cóż, zobaczymy jak kolejne części.

Vadim Zeland Zarządzanie rzeczywistością Zobacz więcej