Transerfing rzeczywistości, tom IV. Zarządzanie rzeczywistością

Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 4) poradniki
Hartigrama
zeland samorealizacja
Transerfing rzeczywistości (tom 4)
poradniki
zeland samorealizacja

Na półkach: , , , ,

W czwartym tomie Transerfingu autor jeszcze dokładniej objaśnia nam czym są wahadła oraz w jaki sposób wpływają one na nieświadomych ludzi. Przedstawia też swoją wizję Boga i Jego związku z modelem Przestrzeni Wariantów. Oczywiście nie stanowi to prawdy absolutnej, dlatego zachęcam każdego by sam w swoim sercu zastanowił się nad tym, zamiast przyjmować wszystko...

Najsłabszy z czytanych, podsumowanie dotychczasowych tomów, liczne Odwołania do ezoteryki w ogóle. Słowniczek porządkujący hasłowo cały transerfing. Nadal dobry i potrzebny, ale bez fajerwerków.

Na początek wspomnę, że lubię serię Transerfingu rzeczywistości. Choć czasami naciągana, uważam, że jest w niej sporo prawdziwych informacji i można pogłębić swoją wiedzę.
ALE niestety ta pozycja jako pierwsza mnie zawiodła. Przez pierwsze 50 stron w ogóle nie wiedziałam co, i po co czytam :) pojawiło się niezbyt fajne wrażenie, że autor to co wie zawarł w pierwszych...

• 2013
  • 2019