Zarządzanie rzeczywistością

Okładka książki Zarządzanie rzeczywistością Vadim Zeland
Okładka książki Zarządzanie rzeczywistością
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 4) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 4)
Hartigrama
2010-03-01
2010-03-01
zeland samorealizacja

Cenna, trudna z pewnością do utrwalenia.

Cenna, trudna z pewnością do utrwalenia.

🌪️🌹 Odkryj tajemnice Zarządzania Rzeczywistością! 🌹🌪️

Czy pragniesz odrobiny spokoju i stabilności w swoim życiu? Jeśli tak, nie jesteś sam! Większość z nas marzy o harmonii, ale na przeszkodzie stają nam natrętne przykrości, które zdają się celowo pchać nas na złe tory.

Często dążymy do tego, by świat układał się tak, jak my tego chcemy. Jednak niezrozumiale się okazuje, że nasze życie nie zawsze idzie w zgodzie z naszymi planami. Pragniesz spokoju, a w twoim otoczeniu roi się od rozwydrzonych dzieci i sąsiadów wpędzających cię w szaleństwo. Chciałbyś odpocząć, a ukochana osoba ciągle przypomina ci o dawnych błędach. Marzysz o nagrodzie za swoją pracę, a niespodziewanie pojawia się wezwanie do zapłaty za coś, czego nawet nie przewidziałeś.

Czy można to zmienić? Czy można zatrzymać ten potężny huragan sił równoważących, który wydaje się wieść cię na złe drogi? Odpowiedź znajdziesz w tomie Transerfingu.

Odkryj sekrety, jak przeciwstawić się przeciwnościom losu, jak ustawić własne życie na właściwe tory. Transerfing pomoże ci zapanować nad burzą i odnaleźć spokój wewnętrzny. To niezwykła podróż do świata możliwości, gdzie ty masz władzę nad swoją rzeczywistością.

Czas odkryć nowe spojrzenie na życie, przekształcając trudności w wyzwania, a przeciwności w nowe szanse. Zarządzanie rzeczywistością to klucz do odmiany swojego losu. Przygotuj się na transformację!

🔑🌀 Gotowy na nowe wyzwania? Odkryj moc Zarządzania Rzeczywistością i zmień swoje życie na lepsze! 🔑🌀

#ZarządzanieRzeczywistością #Transerfing #Spokój #Stabilność #TransformacjaŻycia #PrzeciwnościLosu #WykorzystajSzanse #OdnajdźSpokójWewnętrzny #OdkryjMocTranserfingu #WyjątkowaPodróż #NoweSpojrzenie #Wytrwałość #TransformacjaŻycia #ZmieńSwojeŻycie

🌪️🌹 Odkryj tajemnice Zarządzania Rzeczywistością! 🌹🌪️

czwarta książka dla wszystkich transerferów. ilu z was potrafi zastosować się do treści w swoim przypadku? powstaje pytanie, jak książki, które czytamy są w stanie wpływać na działanie w pozaksiążkowej krainie. czy ktoś prowadzi swój dziennik transerfera? wybór fali szczęścia i dążenie do komunikacji na linii umysł-dusza wciąż niedostępne dla rzesz. time to wake up, folks.

Moim zdaniem to najluźniejszy tom spośród wszystkich czterech. Stanowi swego rodzaju podsumowanie i dopełnienie wcześniejszych trzech tomów.

W czwartym tomie Transerfingu autor jeszcze dokładniej objaśnia nam czym są wahadła oraz w jaki sposób wpływają one na nieświadomych ludzi. Przedstawia też swoją wizję Boga i Jego związku z modelem Przestrzeni Wariantów. Oczywiście nie stanowi to prawdy absolutnej, dlatego zachęcam każdego by sam w swoim sercu zastanowił się nad tym, zamiast przyjmować wszystko bezkrytycznie.
Moim zdaniem jest to książka, która ma na celu rozwianie wątpliwości umysłu i ugruntowanie wiedzy z poprzednich tomów. Dobre podsumowanie przedstawionych dotychczas informacji.
Polecam- zwłaszcza jeśli poprzednie tomy czytaliście dawno temu.

Najsłabszy z czytanych, podsumowanie dotychczasowych tomów, liczne Odwołania do ezoteryki w ogóle. Słowniczek porządkujący hasłowo cały transerfing. Nadal dobry i potrzebny, ale bez fajerwerków.

Na początek wspomnę, że lubię serię Transerfingu rzeczywistości. Choć czasami naciągana, uważam, że jest w niej sporo prawdziwych informacji i można pogłębić swoją wiedzę.
ALE niestety ta pozycja jako pierwsza mnie zawiodła. Przez pierwsze 50 stron w ogóle nie wiedziałam co, i po co czytam :) pojawiło się niezbyt fajne wrażenie, że autor to co wie zawarł w pierwszych trzech tomach, a reszta jest już po prostu czystym zamiarem zarabiania kasy. W dodatku w tej części pojawiły się kwiatki typu [UWAGA SPOILER] "nie mamy kaca z powodów biologicznych, ale z powodu deficytu energii". Hmm, nie wydaje mi się :) o tyle o ile niezbyt interesuje mnie czy autor naprawdę jest fizykiem, to zaprzeczanie naukowym faktom, o których wie większość ludzi jest irytująca.
No cóż, zobaczymy jak kolejne części.

• Psychologia

Vadim Zeland Zarządzanie rzeczywistością Zobacz więcej