101 Archaniołów

Okładka książki 101 Archaniołów Doreen Virtue
Okładka książki 101 Archaniołów
Doreen Virtue Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Archangels 101: How to Connect Closely with Archangels Michael, Raphael, Uriel, Gabriel and Others for Healing, Protection and Guidance
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2011-01-01
2011-01-01
978-83-7377-469-8
Katarzyna Szewczuk
anioły archanioły uzdrawianie cuda parapsychologia rozwój duchowy

Czy zastanawialiście się kiedyś czy można nawiązać kontakt z Archaniołami? W jaki sposób one by nam mogły pomóc? Czy mają jakieś typowe dla siebie specjalizacje? Czy są one patronami poszczególnych osób? Czy można do nich zwrócić się z błahymi prośbami, czy też tylko z tymi ważniejszymi? Czy pomogą Ci w tak błahej sprawie jak znalezienie kluczy czy od dawna poszukiwanych okularów, albo wyborze stroju na ważne wyjście? Czy tylko na płaszczyźnie emocjonalnej, jeśli, np. cierpimy po stracie bliskiej osoby? Jaką mają moc i czy trzeba się obawiać kontaktu z nimi? Czy musimy się bać ich prosić o pomoc? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi w książce „101 Archaniołów” Doreen Virtue.

Dr Doreen Virtue obdarzona jest darem jasnowidzenia i przez całe życie pracuje ze sferą anielską, czego owocem jest wiele międzynarodowych bestsellerów. Zdobyła na Uniwersytecie Chapmana dwa dyplomy z zakresu psychologii doradczej oraz tytuł doktora filozofii na uczelni California Coast University. Prowadzi także cotygodniową audycję w radio.

Doreen Virtue w bardzo ciekawy i przejrzysty sposób przedstawiła nam sylwetki dwudziestu najbardziej znanych i ulubionych archaniołów. Książka składa się z wprowadzenia, w którym autorka wyjaśnia, kim są archaniołowie, oraz wszystko, co jest z nimi związane, następnie jest piętnaście rozdziałów, w których bliżej zapoznamy się z piętnastoma archaniołami. Poznamy znaczenie ich imion, modlitwy/inwokacje do nich, specjalizacje, barwy aur oraz przykłady ich pomocy w życiu codziennym na podstawie historii niektórych osób. Posłowie zaś zawiera pięciu innych znaczących archaniołów w skrócie, a w dodatkach znajdziemy wszystkich wymienionych archaniołów „w pigułce”, czyli najważniejsze wiadomości: specjalizacje, barwy aur, kryształy, kamienie szlachetne i znaki zodiaku związane z poszczególnymi archaniołami w skrócie.

Wydanie jest naprawdę prześliczne i nawet po przeczytaniu książki z chęcią się do niego zagląda. Kolorowe strony, które symbolizują barwę aury opisywanego w danym rozdziale archanioła oraz piękne malowidła przedstawiające je, umilają czas i cieszą oko podczas czytania lektury. Pozycja jest w twardej okładce i ma dosyć niestandardowe wymiary (115 x 170 mm),ale to nie przeszkadza w zagłębianiu wiedzy o tych bezcielesnych Bożych istotach.

Nie pozostało mi nic innego jak książkę polecić, bo jest naprawdę ciekawa. Czy ktoś uwierzy w zawarte historie z życia codziennego, gdzie możemy zaznajomić się z działaniami archaniołów, to indywidualna sprawa każdego czytelnika, ale to nie zmienia faktu, że pozycja jest napisana w ciekawy i łatwy sposób, tak, aby każdy mógł zrozumieć, co autorka miała na myśli. Muszę przyznać, że chyba pierwszy raz miałam okazję przeczytać coś bardziej związanego z religią, ale nieopisanej w prozie i jeśli inne publikacje Doreen o podobnej tematyce są napisane właśnie w taki sposób jak „101 archaniołów” to z pewnością sięgnę po nie sięgnę, jak na przykład po „101 aniołów” czy „101 wróżek”.

____

Myśląc o archaniołach wpierw nasuwa nam się na myśl Archanioł Gabriel, Boski posłaniec. Później przypomina nam się również Archanioł Michał, czasem Rafael. Ale archaniołów jest o wiele więcej i mówi się o nich nie tylko w dokumentach chrześcijańskich.
Książka Dr Virtue ma na celu przybliżenie nam niebiańskich istot, wskazanie ich miejsca w hierarchii anielskich bytów i dokładne zapoznanie nas z ich misją.

W pierwszej części książki dowiadujemy się niezbędnych informacji, które będą podstawą do dalszego poznawania archaniołów - a więc w jakich pismach, dokumentach historycznych znajdziemy przekazy o tych istotach (znajdziemy nie tylko źródła katolickie, ale też prawosławne, apokryficzne, żydowskie oraz islamskie),w którym miejscu stoją w anielskich chórach, czy i jak można nawiązać z nimi kontakt.
Następnie poznajemy każdego archanioła z osobna i bardzo dokładnie - od znaczenia jego imienia, po najdrobniejsze sprawy, którymi się opiekuje. Każdy rozdział obfituje w liczne historie i świadectwa wzywania przez ludzi i otrzymania pomocy archanielskiej.
Na końcu znajdziemy krótki, pobieżny przegląd archaniołów (pomocny w usystematyzowaniu wiedzy zdobytej dzięki tej pozycji, oraz w przypadkach, gdy chcemy szybko sprawdzić informacje na temat konkretnego archanioła) i przedmiotów z nimi związanych.

Autorka przekazuje zdobyte przez siebie doświadczenie i wiedzę w sposób przystępny, klarowny i ciekawy. Dużym plusem są przykłady i świadectwa zawarte w krótkich historyjkach. Pomaga dostrzec to anielską działalność w naszym własnym życiu. Dr Doreen Virtue jednak w żadnym stopniu nie narzuca nam wiary w te istoty. Jedynie czytelnik może zdecydować czy wierzy i czy będzie chciał korzystać z porad, by otworzyć swój świat na archanielską interwencję.
Książeczka ta jest mała, naładowana pozytywną energią i przepięknie wydana. Każdy rozdział ma przypisany inny kolor kart, odpowiadający kolorom archanielskim. Znajdziemy też ryciny oraz reprodukcje obrazów przedstawiających te boskie istoty. Czytanie "101 Archaniołów" to prawdziwa przyjemność oraz chwila na wiele refleksji.

Uważam książkę Dr Doreen Virtue za bardzo wartościową i pomocną lekturę. Na pewno będę do niej często wracać, a z dziełami autorki jeszcze się spotkam.

Tytuł : 101 Archaniołów
Autor : dr Doreen Virtue
Wydawnictwo : Studio Astropsychologii
Liczba stron : 180
Data wydania : 2011
Dostępność : Książkę można nabyć w sklepie internetowym talizman.pl

''Co byś powiedział na skorzystanie z pomocy kogoś wszechpotężnego? Kogoś, kto nigdy Cię nie zawiedzie i dla kogo nie będzie rzeczy niemożliwych?''
Autorka książki Doreen Virtue dedykowała ją Bogu, dziękując Mu za archaniołów. Kimże oni są ?
Słowo ''archanioł'' wywodzi się od greckiego ''archi'', co oznacza ''naczelnego'', ''pierwszego'', oraz od ''angelos'' czyli posłaniec Boga. W niektórych religiach archaniołowie określani są bytem duchowym, stojącym wyżej w hierarchii niebiańskiej niż pozostali aniołowie. Są posłańcami Boga. Jego przysłowiową prawą ręką.

W sztuce najczęściej przedstawieni są jako idealne istoty ludzkie, wyposażone w skrzydła orła bądź łabędzia. Patrzą na nas swoimi nieruchomymi oczyma z wielu obrazów, sklepień kościołów. Z badań autorki można się dowiedzieć, że archaniołowie istnieją we wszystkich religiach świata. Noszą te same imiona co w Biblii, choć oczywiście są one zmienione odpowiednio dla danego języka i kultury.

Archanioł to jeden z dziewięciu chórów anielskich, najwyższy z książąt nieba. Stoją na czele hufców anielskich. W zależności od tradycji ich liczba będzie różna. Zazwyczaj będzie to liczba siedem. Najbardziej znanymi z archaniołów biblijnych będą : Michał, Rafael, Gabriel oraz Uriel. Archanioł Gabriel zwiastował radosną nowinę Maryi, jak głosi jedna z pięknych pieśni.

Archaniołowie są nadzorcami rodzaju ludzkiego i Aniołami Stróżami ludzi. Każdy z nich wykazuje pewną specjalność będącą jakimś aspektem Boga. Doreen Virtue zebrała zwierzenia osób, które modliły się i wzywały pomocy Archaniołów. Wszyscy z nich zostali wysłuchani. ''Ich obecność jest wyczuwalna właśnie w ten sposób. Wystarczy tylko uwierzyć i prosić, a na pewno zostaniecie wysłuchani''. - radzi nam Doreen.

Piękne wydanie tej małej książeczki przyciąga wzrok czytelnika. Wiara w życiu każdego człowieka jest przecież bardzo ważna. Nawet zagorzali ateiści otrzymali wsparcie duchowe od Archaniołów. Sama, zachęcam Was do zgłębienia tego tematu i przekonania się czy wierzycie w te skrzydlate istoty czy też nie. Myślę, że jak najbardziej warto.

Opinia opublikowana również na moim blogu : www.wiedzminka-ciri.blogspot.com

Tytuł : 101 Archaniołów
Autor : dr Doreen Virtue
Wydawnictwo : Studio Astropsychologii
Liczba stron : 180
Data wydania : 2011
Dostępność : Książkę można nabyć w sklepie internetowym talizman.pl

Autorka książki Doreen Virtue...

,,Dzięki tej książce poznasz niezawodne sposoby na zapewnienie sobie pomocy wielu wszechpotężnych Archaniołów. Każdy z nich specjalizuje się w innej sferze życia i z radością Cię w niej wesprze. Od naprawy samochodu, przez dobrobyt materialny, po poprawę zdrowia - Archaniołowie są w stanie pomóc Tobie w każdej sytuacji" Tekst z okładki

Archaniołów jest bardzo wielu, lecz autorka postanowiła skupić się na 15, jej zdaniem najważniejszych. Różne źródła podają, ilu tam naprawdę ich istnieje. Okazuje się, że ich ilość jest zależna od religii. Archaniołów dzieli się na 9 chórów anielskich. Każdy z nich jest przedstawiany inaczej, dzięki czemu możemy ich rozpoznać. Każdy z nas może mieć kontakt z Archaniołami, niezależnie od kontaktu z Bogiem. Każdy z nich jest dokładnie opisany, w każdym aspekcie, np. ochrona duchowa, ochrona pojazdów, doradztwo dotyczące sensu życia. W książce ,,101 Archaniołów" znajdziemy informacje między innymi o Gabrielu, Rafaelu, czy Azraelu. Jakie są znaki od poszczególnych Archaniołów? Który Archanioł jest Twoim zodiakalnym patronem? Jaki kolor jest przypisywany każdemu z nich?

Książka pomimo tego, że nie jest zbyr gruba zawiera wiele ciekawych informacji o 15 Archaniołach. Czyta się ją szybko, lekko, jest zrozumiale napisana. Plusem jest podzielenie jej na rozdziały o poszczególnych postaciach. Każdy z nich zawiera informacje typowe dla każdego z Archaniołów. Dobrym rozwiązaniem jest zebranie najważniejszych informacji o wszystkich Archaniołach na końcu książki. Jest ona doskonała dla ludzi w każdym wieku.

Moja ocena : 8,5/10

Archaniołów jest bardzo wielu, lecz...

Pani Virtue od dawna zajmuje się tematyką anielską. Stworzyła już karty misji życiowej, w których anioły pomagają poznać nam cel naszego życia. Ich recenzja dostępna jest tu. Posiada doktorat z filozofii oraz dyplom psychologii. Przybliża nam sylwetki Michała, Rafała, Gabriela, Uriela, Chamuela, Ariela, Metatrona, Sandalfona, Azraela, Jofiela, Haniela, Raziela, Raguela, Jeremiel oraz Zadkiela. Oprócz opisania ich historii i roli w świętych księgach różnych religii, to informuje nas o specjalizacji danych archaniołów, ich zakresie działania, sytuacjach, w jakich mogą nam pomóc. Proponuje nam gotowe modlitwy, które zaproszą anioły do naszego życia.
Ponadto dodała relację z anielskich interwencji, które przydarzyły się autentycznym ludziom.

Jak twierdzi Pani Virtue archanioły pomogą nam w każdej sprawie począwszy od rzeczy ważnych – zdrowia, znajdowania celu w życiu, a skończywszy na błahych poszukiwaniach ulubionych okularów czy też nauce do testu.

Autorka w sposób bardzo jasny i przejrzysty zapoznaje nas z zagadnieniami z dziedziny angelologii. Nie rzuca specjalistyczną terminologią, a używa prostych słów, dzięki czemu byle laik poradzi sobie ze zrozumieniem i przyswojeniem tej książki.

Historie z życia wzięte miały uwiarygodnić tę publikację. Jednak dla mnie przytoczone zdarzenia to zwykłe przypadki. Osoba mocno wierząca powie, że w takich zbiegach okoliczności objawiają się archanielskie moce. Niemniej dla mnie za mało w tym wszystkim było faktów, a za dużo przypuszczeń i konieczności wiary bez pokrycia.
Na końcu książki znajdują się dodatki, które możemy uznać za kompendium wiedzy na temat archaniołów. Wszystkie wiadomości, którą wynieśliśmy z tej pozycji zebrana w skrótowej formie, tak że wystarczy zerknąć by przypomnieć sobie wyczytane fakty.

Nawet, jeśli nimi nie jesteście osobami religijnymi to ta pozycja idealnie nadaje się na prezent. Jej wydanie jest obłędne. Oprawiona w twardą, granatową okładkę, która ślicznie się prezentuje. A środek? Toż to rozkosz dla oczu. Każdy archanioł jest wyróżniony innym kolorem śliskich stron. Tekst wzbogacony jest zachwycającymi ilustracjami aniołów. Strony obramowane są kolorowym wykończeniem.

Co to jest Archanioł? Ilu ich jest? Czym się różnią od Aniołów? W czym mogą nam pomóc i jak o taką pomoc poprosić?

Pewnie większości z Was nurtowały czasami te pytania tak jak mnie i właśnie dlatego warto przeczytać tę książkę! Znajdziesz tu wszystkie odpowiedzi.
Książka przedstawia piętnaście Archaniołów od Michała do Zadkiela. Każdy jest szczegółowo opisany. Można tu znaleźć jaki mają kolor aury, ich specjalności i kilka ogólnych informacji. Czy wiecie, że Archanioł Gabriel pomaga przy wychowywaniu dzieci, albo że Archanioł Chamuel może pomóc znaleźć każdą rzecz? Ja nie miałam o tym pojęcia! Z tej książki można się dowiedzieć, że Archanioły mogą pomóc Ci we wszystkim, od takich banalnych rzeczach jak znalezienie kolczyków po znalezienie pracy aż do napisania wielkiego hitu muzycznego. I wystarczy tylko poprosić, a Twoje problemy zniknął. Najlepsze jest to, że w każdym rozdziale jest opisana historia kogoś komu rzeczywiście Archaniołowie pomogli.
Dużym plusem jest przepiękne wydanie. Zaskoczyło mnie to, że kartki są takiego samego koloru co aura opisywanego Archanioła. Nawet kilka razy na koniec rozdziału zauważyłam cudowne ilustracje Archaniołów.
Język, którym jest napisana książka jest bardzo przyjemny w odbiorze i dzięki niemu kartki same się przewracają z szybkością torpedy.
Bardzo zaintrygowała mnie treść tej książki, więc pewnego dnia (dokładnie w sobotę :) wypróbowałam moc Archaniołów. Szukałam ważnych dla mnie kopert i kartek. Wiedziałam w jakiej powinny być szufladzie, jeszcze nawet pamiętałam jak je tam wkładałam. Ale za nic w świecie nie mogłam ich tam znaleźć. Wtedy pomyślałam, że znalazła się okazja na poproszenie Archanioła Chamuela o znalezienie moich rzeczy. Zrezygnowana zaczęłam zamykać szufladę i tu nagle jakieś szeleszczenie i gdy wyjechał szufladę z szafki okazało się, że moje zguby wypadły z szuflady za nią do wnęki. Teraz już będę wierzyć w moc Archaniołów ;D
Polecam tę książkę każdemu bez wyjątków. Może to nie jest lekka tematyka, ale na pewno każdego zaciekawi.

Co wiemy o Aniołach? Czym się różni Anioł od Archanioła?

Każdy ma Anioła stróża, ale w sumie co potrafimy o nich powiedzieć? W religii są bardzo spychane na dalszy plan. Nie potrafimy wymienić ich imion, a przecież są pomocnikami Boga.
Ten utwór pani Virtue pomoże wam odpowiedzieć na te pytania. Opisani są w nim piętnastu Archaniołów oraz inni. Każdy rozdział jest poświęcony jednemu z nich.
Zawarte są tam też ich specjalności, np. Gabriel nie tylko objawił się Maryji. Teraz również pomaga wrażliwym dzieciom i rodzicom w problemach codziennych. Każdy Archanioł może w nam czymś pomóc wystarczy tylko poprosić bo na to czekają.
W książce bardzo przyjemnym i lekkim językiem jest napisane jak ich poprosić, w jakki sposób się z nimi kontaktować oraz jakie mogą dawać nam sygnały i o co jakiego posłańca poprosić.
Plusem tej książki są szata graficzna i okładka od której nie można oderwać wzroku. Zawarte są w niej liczne podobizny niebieskich istot. Strony każdego rozdziału mają inny kolor przypominającego ich aurę, co ułatwia i sprawia większą przyjemność w czytaniu o naczelnych.
Tematyka uwzględniona w tej pozycji nie należy do łatwych. Jednak sama autorka pisze z wielką swobodą. Czytelnik odczuwa radość i relaksuje się przy niej. Na dodatek nie ma nawet 180 stron.
Od pierwszej recenzji jaką przeczytałam miałam ochotę ją przeczytać i udało mi się.Wcale nie żałuję, że poświęciłam jej czas.
Książkę polecam wszystkim bez wyjątku. Myślę, że każdy spojrzy na nią innym okiem, znajdzie coś dla siebie.

Co wiemy o Aniołach? Czym się różni Anioł od Archanioła?

"Słowo archanioł wywodzi się od greckiego archi, co oznacza "Pierwszy, główny, naczelny"; a także angelos, co oznacza "posłaniec Boga". Archaniołowie są zatem naczelnymi posłańcami bożymi."

Powyższy cytat otwiera pierwszą część książki, która wyjaśnia czytelnikowi, kim tak naprawdę są archanioły. Autorka na wstępie przedstawia nam również ich podział, ilość jak się z nimi skontaktować oraz przede wszystkim podkreśla, że nie są one przynależne całkowicie do jednej religii. W kolejnych częściach książki przedstawia nam piętnaście najważniejszych archaniołów: Michała, Rafała, Gabriela, Uriela, Chamuela, Ariela, Metatrona, Sandalfona, Azraela, Jofiela, Haniela, Raziela, Raguela, Jeremiel oraz Zadkiela. Każdemu z powyższych archaniołów jest przyporządkowany jednej rozdział, a w każdym z nich znajdziemy niesamowite informacje na ich temat. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki zostali oni ujęcie. Wpierw imiona, następnie jego znaczenie, a później zostają przedstawione ich funkcje.

Przyznam szczerze, że w najśmielszych oczekiwaniach nie podejrzewałam, iż książka tak będzie tak niesamowicie interesująca. Spodziewałam się prostego, a wręcz sztywnego przedstawienia każdego archanioła, a zamiast tego dostałam barwny i wielowymiarowy obraz. Podoba mi się wprowadzenie do książki historii ludzi, którzy wierzą, że pomogły im anioły. Muszę przyznać, że również pięknie wzbogacają książkę piękne podobizny aniołów oraz piękna oprawa graficzna. Przyjemne w dotyku, śliskie kartki w kolorach zmieniających się w zależności od koloru aury danego archanioła tworzą niesamowity klimat do czytania. Właściwie mimo swojej całkowitej racjonalności mogłam prawie poczuć, że moje życie może się zmienić, jeśli tylko o to poproszę.

Kolejnym bardzo dużym plusem jest to, że wiele się z niej nauczyłam nie tylko o archanielskich właściwościach, ale też zupełnie przyziemnych rzeczach. Przykładowo nigdy wcześniej nie spotkałam się ze wzmiankami o Angel Therapy, która jest metodą terapii opartą na komunikacji z aniołami.

Polecam? Oczywiście, że polecam! Uwielbiam tematykę anielską, ale jeszcze nie spotkałam pozycji, która tak zaskoczyłaby mnie swoją treścią i oprawą. W dodatku książkę, czyta się nad wyraz łatwo i szybko. To bardzo przyjemna i optymistyczna lektura. W niedługim czasie mam zamiar wypróbować parę sztuczek i zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Niemniej wszystkim gorąco polecam tą zachwycającą pozycję - być może ona zmieni wasze życie na lepsze!

Nigdy nie zastanawiałam się kim są tak na prawdę archaniołowie. Co oni robią i w czym się specjalizują. Ale dzięki przeczytaniu tej książeczki dowiedziałam się tego i uświadomiłam sobie kilka bardzo istotnych rzeczy. Ale czy pomimo tego warto sięgnąć po tę pozycję? Czy takie istoty jak Archaniołowie mogą nam w życiu pomóc?

W książce zostało opisanych piętnastu najważniejszych Archaniołów. Każdy rozdział jest poświęcony jednemu z nich, przedstawione są jego atrybuty, role i historię pokazujące ,iż są one w naszym życiu obecne i potrzebne.

Tematyka ''101 Archaniołów'' nie każdemu może przypaść do gustu. Ja sama na początku sceptycznie podchodziłam to tej książki. Ale sposób w jaki została napisana jest niesamowity. Widać ,że autorka jest bardzo mądrą i znającą się na rzeczy kobietą. Książeczkę mogą przeczytać ludzie wierzący w różne wiary. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Wydanie książki jest piękne. Twarda oprawa zapobiega zniszczeniom i zapewnia dłuższą żywotność. Środek jest bardzo bogato ozdobiony. Śliskie kartki bardzo łatwo się przewraca, a kolory każdych rozdziałów nie są przypadkowe. Na dodatek umieszczone są piękne ilustracje. Cała książka cieszy nie tylko duszę ale i oczy.

Dzięki temu ,iż przeczytałam ''101 Archaniołów'' moja wiedza na temat tych skrzydlatych stworzeń znacznie się powiększyła. I to nie była męcząca nauka tylko przyjemna ,ciekawa i zapierająca dech w piersiach. Nigdy nie przypuszczała bym ,że Archaniołowie pomagają nam nawet w tych zwykłych, codziennych czynnościach. Jest to bardzo mądra książka z ,którą na prawdę warto się zapoznać.

W książce zostało opisanych piętnastu...

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się kim są archaniołowie? Jaką rolę odgrywają w naszym życiu? Odpowiedź na te i wiele innych pytań odnajdziecie w tej niepozornej książeczce autorstwa Dr Doreen Virtue.

Dr Doreen Virtue obdarzona jest darem jasnowidzenia, a przez niemal całe życie pracuje również ze strefą anielską. Napisała wiele książek właśnie o tej tematyce, a jej prace dostępne są na całym świecie i zostały przetłumaczone na większość języków. Wydała również kilka wspaniałych talii kart, które pomagają w kontaktach z aniołami. Obecnie, autorka jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób chętnych bliższego poznania środowiska anielskiego i korzystania z dobrodziejstw komunikowania się z nimi.

Tematyka książki "101 Archaniołów" może zniechęcać do siebie czytelników o wyznaniu innym niż katolickie. Jednakże, na samym początku książki, w wprowadzeniu, autorka oznajmia, iż informacji zaczerpnęła nie tylko z Biblii, ale również z Koranu, Apokryfy i Talmudu.

Tytuł tej pozycji, jest nieco mylny, bo w książce opisanych zostało tylko 15 archaniołów, ulubieńców Dr Doreen Virtue. Każdy z nich ma dla siebie poświęcony jeden rozdział, na początku którego zawsze pojawia się modlitwa przypisana do danego archanioła. Dalej autorka opisuje jego specjalizacje i podaje kilka przykładów sytuacji, w których pomógł człowiekowi. Na końcu książki znajduje się kilkustronicowy dodatek, w którym możemy znaleźć m.in. specjalności archaniołów, przypisane im kamienie i znaki zodiaku.

Autorka ma lekkie pióro, odczuwa się, że bardzo dobrze zna dziedzinę, o której pisze. Wszystko jest prosto wytłumaczone i przekazane czytelnikowi.

Strona graficzna tej książeczki jest przepiękna! Twarda okładka sprawia, że książka uniknie zniszczeń i będzie miała większą żywotność. Każdy rozdział jest innego koloru, a dokładniej tego przypisanego konkretnemu archaniołowi. Kolory czcionek również obfitują w różnorodność, a na brzegu każdej strony znajdują się piękne zdobienia. Tego wszystkiego dopełniają wspaniałe ilustracje.

"101 archaniołów" skłoniło mnie do refleksji i zastanowienia się nad własnym wnętrzem. Nad tym czy jestem zadowolona z życia, czy może przepełnia mnie zła energia... Ta książka z pewnością przyda się osobom potrzebującym pomocy, zarówno na szczeblu materialnym, jak i psychicznym, ale również osobom, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o niesamowitych stworzeniach, jakimi są archanioły. Serdecznie polecam i zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję.

www.zglowawksiazkach.pl

• Recenzenckie
  • 2011
  • Status: posiadam
  • Rok 2011
  • 2012r.

Dodaj cytat z książki 101 Archaniołów